2003/04 Wellens Cup & Plate
HANDICAP LIST
WELLENS CUP |
Preliminary Round |
Heaton Mersey |
v |
Hale Barns B |
5-2 |
Poynton A |
v |
Prestbury A |
5-2 |
CPRO |
v |
Handforth Hall B |
5-1 |
Brandon B |
v |
Bramhall Park D |
5-1 |
Bramhall Park A |
v |
Lindow B |
3-6 |
Hale Barns A |
v |
Park Valley B |
5-1 |
Smithy Green B |
v |
Hale Barns C |
w/o |
Bramhall Park C |
v |
Bramhall Park B |
4-5 |
First Round |
South Park |
v |
Poynton A |
w/o |
Smithy Green A |
v |
CPRO |
w/o |
Ilford |
v |
George Lane |
2-7 |
Poynton B |
v |
Royal Oak A |
4-5 |
Heaton Mersey |
v |
No team |
w/o |
Sale West Youth Centre |
v |
Poynton C |
4-5 |
Royal Oak B |
v |
Parrswood Didsbury B |
3-6 |
Lindow C |
v |
Brandon A |
w/o |
Park Valley A |
v |
Lindow A |
7-2 |
Oldfield |
v |
Prestbury B |
w/o |
Hale Barns A |
v |
Hale Barns D |
5-4 |
Brandon B |
v |
Lindow B |
3-6 |
Parrswood Didsbury A |
v |
Parrswood Didsbury C |
1-5 |
Handforth Hall C |
v |
PPA |
w/o |
Hale Barns C |
v |
Bramhall Park B |
5-3 |
Poynton D |
v |
Sema |
w/o |
Second Round |
CPRO |
v |
Park Valley A |
5-1 |
Poynton A |
v |
Brandon A |
w/o |
Royal Oak A |
v |
Lindow B |
5-4 |
Poynton C |
v |
PPA |
2-7 |
Oldfield |
v |
George Lane |
w/o |
Heaton Mersey |
v |
Parrswood Didsbury B |
5-1 |
Hale Barns C |
v |
Parrswood Didsbury C |
1-6 |
Hale Barns A |
v |
Poynton D |
5-3 |
Third Round |
Parrswood Didsbury C |
v |
Heaton Mersey |
5-1 |
Oldfield |
v |
Hale Barns A |
3-5 |
Poynton A |
v |
Royal Oak A |
w/o |
PPA |
v |
CPRO |
5-2 |
Semi Final |
Hale Barns A |
v |
Royal Oak A |
5-0 |
Parrswood Didsbury C |
v |
PPA |
5-4 |
Final |
Hale Barns A |
v |
Parrswood Didsbury C |
4-5 |
WELLENS PLATE |
Preliminary Round |
Lindow A |
v |
Prestbury A |
w/o |
Handforth Hall B |
v |
Parrswood Didsbury A |
2-8 |
Smithy Green A |
v |
Ilford |
w/o |
Prestbury B |
v |
Lindow C |
5-1 |
Bramhall Park D |
v |
Hale Barns D |
1-5 |
Poynton B |
v |
Hale Barns B |
3-5 |
Park Valley B |
v |
South Park |
7-2 |
First Round |
Bramhall Park B |
v |
Hale Barns D |
w/o |
Parrswood Didsbury A |
v |
Smithy Green B |
7-2 |
Hale Barns B |
v |
Sale West Youth Centre |
5-4 |
Lindow A |
v |
Bramhall Park C |
4-5 |
Brandon B |
v |
Bramhall Park A |
4-5 |
Prestbury B |
v |
Ilford |
4-5 |
Royal Oak B |
v |
Handforth Hall C |
w/o |
Park Valley B |
v |
Sema |
3-6 |
Second Round |
Royal Oak B |
v |
Ilford |
4-5 |
Hale Barns B |
v |
Hale Barns D |
5-4 |
Parrswood Didsbury A |
v |
Bramhall Park A |
w/o |
Sema |
v |
Bramhall Park C |
5-2 |
Semi Final |
Bramhall Park A |
v |
Sema |
4-5 |
Hale Barns B |
v |
Ilford |
6-3 |
Final |
Sema |
v |
Hale Barns B |
1-5 |