Match Results

Matches Report Division Three




Stockport TT Academy against Bramhall Park B result 5-4 entered on 07/04/2019

Alex Bashforth beat John Squire 3-0
Jack Leech w/o
Ajay Aggarwal w/o
John Squire w/o
Alex Bashforth w/o
Ajay Aggarwal lost to Jack Leech 0-3
1 Match void
Ajay Aggarwal lost to John Squire 0-3
Alex Bashforth beat Jack Leech 3-0
Alex Bashforth/Ajay Aggarwal beat Jack Leech/John Squire 3-2

Stockport TT Academy against Poynton D result 3-7 entered on 25/03/2019

Ajay Aggarwal lost to Len Buffey 0-3
Alex Bashforth beat Peter Gill 3-1
Chris Hill w/o
Alex Bashforth beat Len Buffey 3-0
Ajay Aggarwal lost to Chris Hill 0-3
Peter Gill w/o
Alex Bashforth beat Chris Hill 3-0
Len Buffey w/o
Ajay Aggarwal lost to Peter Gill 0-3
Alex Bashforth/Ajay Aggarwal lost to Peter Gill/Len Buffey 2-3

Stockport TT Academy against Lindow A result 4-6 entered on 25/03/2019

Alex Bashforth beat Matt Merriman 3-0
Jay Reddy lost to Peter Williams 0-3
Ajay Aggarwal lost to John Harrison 0-3
Jay Reddy beat Matt Merriman 3-1
Alex Bashforth beat John Harrison 3-0
Ajay Aggarwal lost to Peter Williams 0-3
Jay Reddy lost to John Harrison 0-3
Ajay Aggarwal lost to Matt Merriman 0-3
Alex Bashforth beat Peter Williams 3-2
Alex Bashforth/Ajay Aggarwal lost to Peter Williams/John Harrison 0-3

Stockport TT Academy against Smithy Green D result 4-6 entered on 17/11/2018

Alex Bashforth beat Sammi Kasiri 3-1
Jay Reddy lost to Steve Pickles 1-3
Art O'Malley lost to Peter Buckley 0-3
Jay Reddy lost to Sammi Kasiri 0-3
Alex Bashforth beat Peter Buckley 3-0
Art O'Malley lost to Steve Pickles 2-3
Jay Reddy lost to Peter Buckley 0-3
Art O'Malley lost to Sammi Kasiri 0-3
Alex Bashforth beat Steve Pickles 3-2
Alex Bashforth/Art O'Malley beat Sammi Kasiri/Peter Buckley 3-1

Stockport TT Academy against Poynton C result 3-7 entered on 01/04/2019

Alex Bashforth beat Sam Bagot 3-0
John Cudley w/o
Shreyas Verma lost to Bilal Ahmed 0-3
Sam Bagot w/o
Alex Bashforth beat Bilal Ahmed 3-0
Shreyas Verma lost to John Cudley 0-3
Bilal Ahmed w/o
Shreyas Verma lost to Sam Bagot 0-3
Alex Bashforth beat John Cudley 3-1
Alex Bashforth/Ajay Aggarwal lost to John Cudley/Bilal Ahmed 0-3

Stockport TT Academy against Bramhall Park C result 2-8 entered on 27/10/2018

Alex Bashforth lost to Charlie Kilbride 1-3
Ajay Aggarwal lost to Jack Mullen 0-3
Alice Hoyle lost to Michael Kilbride 0-3
Ajay Aggarwal lost to Charlie Kilbride 0-3
Alex Bashforth beat Michael Kilbride 3-2
Alice Hoyle lost to Jack Mullen 0-3
Ajay Aggarwal lost to Michael Kilbride 0-3
Alice Hoyle lost to Charlie Kilbride 0-3
Alex Bashforth beat Jack Mullen 3-0
Alex Bashforth/Ajay Aggarwal lost to Charlie Kilbride/Jack Mullen 2-3

Stockport TT Academy against Bramhall Park A result 4-6 entered on 21/02/2019

Alex Bashforth beat Dave Clark 3-0
Ajay Aggarwal lost to Fred Noble 0-3
Art O'Malley lost to Mike Dalton 1-3
Ajay Aggarwal lost to Dave Clark 0-3
Alex Bashforth beat Mike Dalton 3-0
Art O'Malley lost to Fred Noble 0-3
Ajay Aggarwal lost to Mike Dalton 0-3
Art O'Malley lost to Dave Clark 0-3
Alex Bashforth beat Fred Noble 3-0
Alex Bashforth/Art O'Malley beat Mike Dalton/Fred Noble 3-0

Stockport TT Academy against Lindow B result 5-5 entered on 16/12/2018

Alex Bashforth beat Steve Hughes 3-0
Alice Hoyle lost to Gordon Riley 0-3
Jay Reddy beat David Nelson 3-2
Alice Hoyle lost to Steve Hughes 0-3
Alex Bashforth beat David Nelson 3-0
Jay Reddy lost to Gordon Riley 0-3
Alice Hoyle beat David Nelson 3-0
Jay Reddy lost to Steve Hughes 1-3
Alex Bashforth beat Gordon Riley 3-1
Alex Bashforth/Jay Reddy lost to Steve Hughes/Gordon Riley 1-3

Stockport TT Academy against Bramhall Queensgate result 3-7 entered on 04/11/2018

Alex Bashforth beat Dave Spiller 3-0
Jay Reddy lost to Jake Crabtree 2-3
Alice Hoyle lost to Gillian Spragg 0-3
Jay Reddy lost to Dave Spiller 2-3
Alex Bashforth beat Gillian Spragg 3-2
Alice Hoyle lost to Jake Crabtree 0-3
Jay Reddy w/o
Alice Hoyle lost to Dave Spiller 0-3
Alex Bashforth lost to Jake Crabtree 1-3
Alex Bashforth/Jay Reddy lost to Dave Spiller/Jake Crabtree 0-3

Bramhall Park B against Stockport TT Academy result 5-0 entered on 29/04/2019

w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void

Bramhall Park B against Poynton D result 6-4 entered on 22/11/2018

Chris Margetts lost to Len Buffey 0-3
Beryl Beattie lost to Bill Webb 0-3
Mark Findlow beat Chris Hill 3-0
Beryl Beattie lost to Len Buffey 2-3
Chris Margetts beat Chris Hill 3-0
Mark Findlow beat Bill Webb 3-0
Beryl Beattie beat Chris Hill 3-1
Mark Findlow beat Len Buffey 3-1
Chris Margetts lost to Bill Webb 0-3
Chris Margetts/Mark Findlow beat Peter Gill/Len Buffey 3-2

Bramhall Park B against Lindow A result 3-7 entered on 11/11/2018

John Squire lost to John Harrison 0-3
Beryl Beattie lost to Peter Williams 0-3
Mark Findlow beat Matt Merriman 3-1
Beryl Beattie lost to John Harrison 0-3
John Squire lost to Matt Merriman 1-3
Mark Findlow beat Peter Williams 3-1
Beryl Beattie lost to Matt Merriman 0-3
Mark Findlow beat John Harrison 3-0
John Squire lost to Peter Williams 0-3
John Squire/Beryl Beattie lost to Peter Williams/John Harrison 0-3

Bramhall Park B against Smithy Green D result 1-9 entered on 22/02/2019

John Squire lost to Steve Pickles 0-3
Jack Leech lost to Peter Buckley 0-3
Mark Findlow lost to Sammi Kasiri 0-3
Jack Leech lost to Steve Pickles 0-3
John Squire lost to Sammi Kasiri 0-3
Mark Findlow lost to Peter Buckley 2-3
Jack Leech lost to Sammi Kasiri 1-3
Mark Findlow beat Steve Pickles 3-0
John Squire lost to Peter Buckley 0-3
John Squire/Mark Findlow lost to Peter Buckley/Steve Pickles 0-3

Bramhall Park B against Poynton C result 1-9 entered on 25/10/2018

John Squire lost to John Cudley 1-3
Beryl Beattie lost to Bilal Ahmed 2-3
Mark Findlow lost to Sam Bagot 1-3
Beryl Beattie lost to John Cudley 0-3
John Squire lost to Sam Bagot 2-3
Mark Findlow beat Bilal Ahmed 3-0
Beryl Beattie lost to Sam Bagot 0-3
Mark Findlow lost to John Cudley 2-3
John Squire lost to Bilal Ahmed 2-3
John Squire/Mark Findlow lost to Sam Bagot/Sam Bagot 0-3

Bramhall Park B against Bramhall Park C result 3-0 entered on 08/05/2019

Mark Findlow beat Michael Kilbride 3-0
1 Match void
Jack Leech beat Rick Simpson 3-0
1 Match void
Mark Findlow beat Rick Simpson 3-0
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void

Bramhall Park B against Bramhall Park A result 2-8 entered on 18/10/2018

John Squire lost to Fred Noble 0-3
Beryl Beattie lost to Dave Clark 0-3
Mark Findlow beat Bernard Nock 3-0
Beryl Beattie lost to Fred Noble 1-3
John Squire lost to Bernard Nock 0-3
Mark Findlow lost to Dave Clark 2-3
Beryl Beattie lost to Bernard Nock 0-3
Mark Findlow beat Fred Noble 3-0
John Squire lost to Dave Clark 0-3
Beryl Beattie/Mark Findlow lost to Fred Noble/Bernard Nock 1-3

Bramhall Park B against Lindow B result 4-6 entered on 10/01/2019

Chris Margetts lost to Steve Hughes 0-3
Beryl Beattie lost to Gordon Riley 0-3
Mark Findlow beat Noel Foulkes 3-2
Beryl Beattie lost to Steve Hughes 2-3
Chris Margetts beat Noel Foulkes 3-1
Mark Findlow lost to Gordon Riley 0-3
Noel Foulkes w/o
Mark Findlow beat Steve Hughes 3-0
Chris Margetts lost to Gordon Riley 0-3
Chris Margetts/Mark Findlow beat Gordon Riley/Steve Hughes 3-0

Bramhall Park B against Bramhall Queensgate result 0-10 entered on 28/11/2018

John Squire lost to Jake Crabtree 0-3
Chris Margetts lost to Dave Spiller 0-3
Beryl Beattie lost to Gillian Spragg 0-3
Chris Margetts lost to Jake Crabtree 0-3
John Squire lost to Gillian Spragg 0-3
Beryl Beattie lost to Dave Spiller 0-3
Chris Margetts lost to Gillian Spragg 0-3
Beryl Beattie lost to Jake Crabtree 0-3
John Squire lost to Dave Spiller 0-3
John Squire/Chris Margetts lost to Jake Crabtree/Gillian Spragg 0-3

Poynton D against Stockport TT Academy result 6-4 entered on 30/11/2018

Bill Webb beat Art O'Malley 3-2
Len Buffey lost to Alex Bashforth 1-3
Peter Gill beat Alan Darnell 3-0
Len Buffey lost to Art O'Malley 1-3
Bill Webb beat Alan Darnell 3-1
Peter Gill beat Alex Bashforth 3-2
Len Buffey beat Alan Darnell 3-0
Peter Gill lost to Art O'Malley 0-3
Bill Webb lost to Alex Bashforth 0-3
Peter Gill/Len Buffey beat Alex Bashforth/Art O'Malley 3-2

Poynton D against Bramhall Park B result 6-4 entered on 27/03/2019

Peter Gill beat Chris Margetts 3-1
Len Buffey lost to Mark Findlow 1-3
Bill Webb beat Jack Leech 3-0
Len Buffey beat Chris Margetts 3-2
Peter Gill beat Jack Leech 3-1
Bill Webb lost to Mark Findlow 1-3
Len Buffey lost to Jack Leech 0-3
Bill Webb beat Chris Margetts 3-0
Peter Gill lost to Mark Findlow 0-3
Peter Gill/Len Buffey beat Mark Findlow/Jack Leech 3-2

Poynton D against Lindow A result 3-7 entered on 19/02/2019

Len Buffey beat Liz Pennington 3-1
Bill Webb lost to Peter Williams 0-3
Chris Hill lost to Steve Hughes 0-3
Bill Webb lost to Liz Pennington 2-3
Len Buffey beat Steve Hughes 3-1
Chris Hill lost to Peter Williams 0-3
Bill Webb beat Steve Hughes 3-0
Chris Hill lost to Liz Pennington 1-3
Len Buffey lost to Peter Williams 0-3
Len Buffey/Chris Hill lost to Peter Williams/Liz Pennington 0-3

Poynton D against Smithy Green D result 1-9 entered on 25/10/2018

Peter Gill lost to Diane Ashford 2-3
Len Buffey lost to Richard Mathers 1-3
Bill Webb lost to Steve Pickles 1-3
Len Buffey lost to Diane Ashford 2-3
Peter Gill lost to Steve Pickles 0-3
Bill Webb lost to Richard Mathers 1-3
Len Buffey lost to Steve Pickles 2-3
Bill Webb lost to Diane Ashford 0-3
Peter Gill beat Richard Mathers 3-0
Peter Gill/Len Buffey lost to Richard Mathers/Diane Ashford 1-3

Poynton D against Poynton C result 2-8 entered on 29/01/2019

Peter Gill beat Bilal Ahmed 3-1
Chris Hill lost to John Cudley 0-3
Len Buffey lost to Sam Bagot 2-3
Chris Hill lost to Bilal Ahmed 0-3
Peter Gill lost to Sam Bagot 1-3
Len Buffey lost to John Cudley 1-3
Chris Hill lost to Sam Bagot 0-3
Len Buffey beat Bilal Ahmed 3-2
Peter Gill lost to John Cudley 1-3
Peter Gill/Len Buffey lost to John Cudley/Sam Bagot 0-3

Poynton D against Bramhall Park C result 5-5 entered on 18/10/2018

Peter Gill beat Jack Mullen 3-1
Len Buffey lost to Ben Spiller 1-3
Bill Webb lost to Jonny Eyre 2-3
Len Buffey beat Jack Mullen 3-0
Peter Gill beat Jonny Eyre 3-0
Bill Webb lost to Ben Spiller 0-3
Len Buffey beat Jonny Eyre 3-1
Bill Webb lost to Jack Mullen 0-3
Peter Gill lost to Ben Spiller 0-3
Peter Gill/Len Buffey beat Ben Spiller/Jonny Eyre 3-1

Poynton D against Bramhall Park A result 1-9 entered on 09/01/2019

Chris Hill lost to Bernard Nock 0-3
Bill Webb lost to Dave Clark 0-3
Len Buffey lost to Mike Dalton 1-3
Bill Webb lost to Bernard Nock 1-3
Chris Hill lost to Mike Dalton 0-3
Len Buffey lost to Dave Clark 1-3
Bill Webb beat Mike Dalton 3-2
Len Buffey lost to Bernard Nock 1-3
Chris Hill lost to Dave Clark 0-3
Chris Hill/Len Buffey lost to Bernard Nock/Mike Dalton 1-3

Poynton D against Lindow B result 9-1 entered on 05/03/2019

Peter Gill beat Noel Foulkes 3-0
Chris Hill lost to Gordon Riley 0-3
Bill Webb beat David Nelson 3-1
Chris Hill beat Noel Foulkes 3-0
Peter Gill beat David Nelson 3-0
Bill Webb beat Gordon Riley 3-1
Chris Hill beat David Nelson 3-2
Bill Webb beat Noel Foulkes 3-0
Peter Gill beat Gordon Riley 3-1
Peter Gill/Bill Webb beat Gordon Riley/Noel Foulkes 3-2

Poynton D against Bramhall Queensgate result 2-8 entered on 14/11/2018

Peter Gill beat Jake Crabtree 3-2
Chris Hill lost to Gillian Spragg 0-3
Bill Webb lost to Andy Johnson 2-3
Chris Hill lost to Jake Crabtree 0-3
Peter Gill beat Andy Johnson 3-2
Bill Webb lost to Gillian Spragg 1-3
Chris Hill lost to Andy Johnson 0-3
Bill Webb lost to Jake Crabtree 1-3
Peter Gill lost to Gillian Spragg 1-3
Peter Gill/Bill Webb lost to Gillian Spragg/Jake Crabtree 1-3

Lindow A against Stockport TT Academy result 8-0 entered on 22/01/2019

w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
1 Match void
1 Match void
/ w/o

Lindow A against Bramhall Park B result 10-0 entered on 04/03/2019

Peter Williams beat Chris Margetts 3-0
John Harrison beat Mark Findlow 3-2
Liz Pennington beat Jack Leech 3-0
John Harrison beat Chris Margetts 3-0
Peter Williams beat Jack Leech 3-0
Liz Pennington beat Mark Findlow 3-2
John Harrison beat Jack Leech 3-0
Liz Pennington beat Chris Margetts 3-1
Peter Williams beat Mark Findlow 3-1
Peter Williams/John Harrison beat Mark Findlow/Chris Margetts 3-0

Lindow A against Poynton D result 8-2 entered on 04/11/2018

John Harrison beat Peter Gill 3-0
Liz Pennington beat Bill Webb 3-1
Gordon Riley lost to Len Buffey 0-3
Liz Pennington lost to Peter Gill 1-3
John Harrison beat Len Buffey 3-1
Gordon Riley beat Bill Webb 3-2
Liz Pennington beat Len Buffey 3-2
Gordon Riley beat Peter Gill 3-0
John Harrison beat Bill Webb 3-2
John Harrison/Liz Pennington beat Peter Gill/Len Buffey 3-0

Lindow A against Smithy Green D result 2-8 entered on 17/10/2018

Peter Williams lost to Peter Buckley 1-3
Matt Merriman lost to Diane Ashford 0-3
John Harrison lost to Steve Pickles 0-3
Matt Merriman lost to Peter Buckley 0-3
Peter Williams beat Steve Pickles 3-0
John Harrison lost to Diane Ashford 0-3
Matt Merriman beat Steve Pickles 3-1
John Harrison lost to Peter Buckley 0-3
Peter Williams lost to Diane Ashford 1-3
Peter Williams/John Harrison lost to Diane Ashford/Peter Buckley 1-3

Lindow A against Poynton C result 2-8 entered on 09/01/2019

Peter Williams beat Bilal Ahmed 3-1
John Harrison lost to John Cudley 0-3
Matt Merriman lost to Sam Bagot 0-3
John Harrison lost to Bilal Ahmed 0-3
Peter Williams beat Sam Bagot 3-1
Matt Merriman lost to John Cudley 0-3
John Harrison lost to Sam Bagot 0-3
Matt Merriman lost to Bilal Ahmed 0-3
Peter Williams lost to John Cudley 2-3
Peter Williams/John Harrison lost to John Cudley/Ben Alderson 0-3

Lindow A against Bramhall Park C result 7-3 entered on 18/10/2018

Peter Williams beat Rick Simpson 3-1
Matt Merriman beat Oliver Dixon 3-0
John Harrison lost to Michael Kilbride 0-3
Matt Merriman beat Rick Simpson 3-2
Peter Williams beat Michael Kilbride 3-2
John Harrison beat Oliver Dixon 3-0
Matt Merriman lost to Michael Kilbride 1-3
John Harrison lost to Rick Simpson 2-3
Peter Williams beat Oliver Dixon 3-0
Peter Williams/Matt Merriman beat Rick Simpson/Michael Kilbride 3-0

Lindow A against Bramhall Park A result 6-4 entered on 01/04/2019

Peter Williams beat Dave Clark 3-0
Steve Hughes beat Fred Noble 3-0
John Harrison lost to Mike Dalton 2-3
Steve Hughes beat Dave Clark 3-0
Peter Williams beat Mike Dalton 3-0
John Harrison lost to Fred Noble 1-3
Steve Hughes lost to Mike Dalton 2-3
John Harrison lost to Dave Clark 1-3
Peter Williams beat Fred Noble 3-1
Peter Williams/Steve Hughes beat Fred Noble/Bernard Nock 3-1

Lindow A against Lindow B result 9-1 entered on 28/11/2018

Peter Williams beat Steve Hughes 3-0
John Harrison lost to Gordon Riley 2-3
Matt Merriman beat Noel Foulkes 3-0
John Harrison beat Steve Hughes 3-1
Peter Williams beat Noel Foulkes 3-0
Matt Merriman beat Gordon Riley 3-1
John Harrison beat Noel Foulkes 3-0
Matt Merriman beat Steve Hughes 3-2
Peter Williams beat Gordon Riley 3-0
Peter Williams/Matt Merriman beat Gordon Riley/Steve Hughes 3-2

Lindow A against Bramhall Queensgate result 4-6 entered on 21/10/2018

Peter Williams lost to Jake Crabtree 1-3
Noel Foulkes lost to Gillian Spragg 0-3
Matt Merriman beat Brian Cook 3-0
Noel Foulkes lost to Jake Crabtree 0-3
Peter Williams beat Brian Cook 3-1
Matt Merriman lost to Gillian Spragg 1-3
Noel Foulkes beat Brian Cook 3-2
Matt Merriman beat Jake Crabtree 3-2
Peter Williams lost to Gillian Spragg 1-3
Peter Williams/Matt Merriman lost to Gillian Spragg/Jake Crabtree 2-3

Smithy Green D against Stockport TT Academy result 5-5 entered on 02/03/2019

Steve Pickles beat Ajay Aggarwal 3-0
Sammi Kasiri lost to Alex Bashforth 1-3
Peter Buckley beat Art O'Malley 3-0
Sammi Kasiri beat Ajay Aggarwal 3-0
Steve Pickles beat Art O'Malley 3-1
Peter Buckley lost to Alex Bashforth 1-3
Sammi Kasiri lost to Art O'Malley 2-3
Peter Buckley beat Ajay Aggarwal 3-0
Steve Pickles lost to Alex Bashforth 0-3
Peter Buckley/Steve Pickles lost to Alex Bashforth/Art O'Malley 0-3

Smithy Green D against Bramhall Park B result 9-1 entered on 04/11/2018

Steve Pickles lost to John Squire 2-3
Sammi Kasiri beat Jack Leech 3-0
Peter Buckley beat Beryl Beattie 3-0
Sammi Kasiri beat John Squire 3-0
Steve Pickles beat Beryl Beattie 3-0
Peter Buckley beat Jack Leech 3-0
Sammi Kasiri beat Beryl Beattie 3-0
Peter Buckley beat John Squire 3-0
Steve Pickles beat Jack Leech 3-0
Steve Pickles/Peter Buckley beat John Squire/Beryl Beattie 3-1

Smithy Green D against Poynton D result 10-0 entered on 23/04/2019

Steve Pickles beat Bill Webb 3-0
Sammi Kasiri beat Chris Hill 3-1
Peter Buckley beat Len Buffey 3-0
Sammi Kasiri beat Bill Webb 3-1
Steve Pickles beat Len Buffey 3-1
Peter Buckley beat Chris Hill 3-2
Sammi Kasiri beat Len Buffey 3-0
Peter Buckley beat Bill Webb 3-0
Steve Pickles beat Chris Hill 3-0
Steve Pickles/Sammi Kasiri beat Chris Hill/Len Buffey 3-0

Smithy Green D against Lindow A result 5-5 entered on 30/01/2019

Richard Mathers lost to Peter Williams 0-3
Sammi Kasiri beat John Harrison 3-2
Peter Buckley lost to Matt Merriman 0-3
Sammi Kasiri lost to Peter Williams 1-3
Richard Mathers beat Matt Merriman 3-2
Peter Buckley beat John Harrison 3-2
Sammi Kasiri beat Matt Merriman 3-2
Peter Buckley lost to Peter Williams 1-3
Richard Mathers beat John Harrison 3-2
Richard Mathers/Sammi Kasiri lost to Peter Williams/Matt Merriman 1-3

Smithy Green D against Poynton C result 6-4 entered on 18/10/2018

John Hyde beat Bilal Ahmed 3-0
Diane Ashford beat Sam Bagot 3-0
Peter Buckley lost to John Cudley 0-3
Diane Ashford beat Bilal Ahmed 3-1
John Hyde lost to John Cudley 1-3
Peter Buckley lost to Sam Bagot 0-3
Diane Ashford lost to John Cudley 1-3
Peter Buckley beat Bilal Ahmed 3-1
John Hyde beat Sam Bagot 3-1
John Hyde/Diane Ashford beat Sam Bagot/John Cudley 3-0

Smithy Green D against Bramhall Park C result 2-8 entered on 09/04/2019

Steve Pickles lost to Rick Simpson 0-3
Sammi Kasiri lost to Charlie Kilbride 0-3
Peter Buckley lost to Michael Kilbride 0-3
Sammi Kasiri beat Rick Simpson 3-2
Steve Pickles lost to Michael Kilbride 0-3
Peter Buckley lost to Charlie Kilbride 0-3
Sammi Kasiri lost to Michael Kilbride 1-3
Peter Buckley lost to Rick Simpson 1-3
Steve Pickles lost to Charlie Kilbride 1-3
Steve Pickles/Peter Buckley beat Charlie Kilbride/Rick Simpson 3-1

Smithy Green D against Bramhall Park A result 4-6 entered on 29/11/2018

Steve Pickles beat Dave Clark 3-2
Sammi Kasiri lost to Fred Noble 2-3
Peter Buckley beat Mike Dalton 3-2
Sammi Kasiri lost to Dave Clark 0-3
Steve Pickles beat Mike Dalton 3-1
Peter Buckley lost to Fred Noble 1-3
Sammi Kasiri lost to Mike Dalton 2-3
Peter Buckley beat Dave Clark 3-1
Steve Pickles lost to Fred Noble 0-3
Steve Pickles/Peter Buckley lost to Fred Noble/Mike Dalton 0-3

Smithy Green D against Lindow B result 8-2 entered on 23/03/2019

Steve Pickles beat Noel Foulkes 3-0
Sammi Kasiri beat Gordon Riley 3-2
Peter Buckley beat David Nelson 3-0
Sammi Kasiri beat Noel Foulkes 3-0
Steve Pickles beat David Nelson 3-0
Peter Buckley lost to Gordon Riley 1-3
Sammi Kasiri beat David Nelson 3-0
Peter Buckley beat Noel Foulkes 3-0
Steve Pickles lost to Gordon Riley 0-3
Sammi Kasiri/Peter Buckley beat Gordon Riley/Noel Foulkes 3-0

Smithy Green D against Bramhall Queensgate result 4-6 entered on 11/01/2019

Peter Buckley beat Dave Spiller 3-2
Sammi Kasiri lost to Jake Crabtree 0-3
Diane Ashford beat Andy Johnson 3-2
Sammi Kasiri lost to Dave Spiller 1-3
Peter Buckley beat Andy Johnson 3-0
Diane Ashford lost to Jake Crabtree 1-3
Sammi Kasiri lost to Andy Johnson 0-3
Diane Ashford beat Dave Spiller 3-1
Peter Buckley lost to Jake Crabtree 0-3
Peter Buckley/Diane Ashford lost to Jake Crabtree/Dave Spiller 1-3

Poynton C against Stockport TT Academy result 5-5 entered on 04/11/2018

John Cudley beat Art O'Malley 3-0
Bilal Ahmed lost to Alex Bashforth 0-3
Sam Bagot beat Ajay Aggarwal 3-1
Bilal Ahmed lost to Art O'Malley 2-3
John Cudley beat Ajay Aggarwal 3-0
Sam Bagot lost to Alex Bashforth 0-3
Bilal Ahmed beat Ajay Aggarwal 3-1
Sam Bagot beat Art O'Malley 3-1
John Cudley lost to Alex Bashforth 0-3
John Cudley/Sam Bagot lost to Alex Bashforth/Art O'Malley 1-3

Poynton C against Bramhall Park B result 10-0 entered on 13/02/2019

Bilal Ahmed beat Chris Margetts 3-0
John Cudley beat John Squire 3-0
Sam Bagot beat Jack Leech 3-1
John Cudley beat Chris Margetts 3-0
Bilal Ahmed beat Jack Leech 3-0
Sam Bagot beat John Squire 3-0
John Cudley beat Jack Leech 3-0
Sam Bagot beat Chris Margetts 3-0
Bilal Ahmed beat John Squire 3-0
Bilal Ahmed/Sam Bagot beat John Squire/Chris Margetts 3-0

Poynton C against Poynton D result 8-2 entered on 18/10/2018

John Cudley beat Bill Webb 3-1
Sam Bagot lost to Peter Gill 2-3
Ben Alderson beat Len Buffey 3-1
Sam Bagot beat Bill Webb 3-2
John Cudley beat Len Buffey 3-0
Ben Alderson lost to Peter Gill 0-3
Sam Bagot beat Len Buffey 3-2
Ben Alderson beat Bill Webb 3-1
John Cudley beat Peter Gill 3-1
John Cudley/Sam Bagot beat Peter Gill/Len Buffey 3-2

Poynton C against Lindow A result 7-3 entered on 18/10/2018

John Cudley beat John Harrison 3-1
Bilal Ahmed beat Matt Merriman 3-0
Sam Bagot lost to Liz Pennington 2-3
Bilal Ahmed beat John Harrison 3-0
John Cudley beat Liz Pennington 3-1
Sam Bagot lost to Matt Merriman 1-3
Bilal Ahmed lost to Liz Pennington 2-3
Sam Bagot beat John Harrison 3-1
John Cudley beat Matt Merriman 3-0
John Cudley/Sam Bagot beat Matt Merriman/Liz Pennington 3-0

Poynton C against Smithy Green D result 7-3 entered on 03/04/2019

Bilal Ahmed beat Sammi Kasiri 3-1
John Cudley beat Steve Pickles 3-1
Sam Bagot lost to Peter Buckley 1-3
John Cudley beat Sammi Kasiri 3-0
Bilal Ahmed lost to Peter Buckley 1-3
Sam Bagot beat Steve Pickles 3-2
John Cudley beat Peter Buckley 3-1
Sam Bagot lost to Sammi Kasiri 1-3
Bilal Ahmed beat Steve Pickles 3-1
Bilal Ahmed/John Cudley beat Steve Pickles/Peter Buckley 3-1

Poynton C against Bramhall Park C result 1-9 entered on 06/03/2019

John Cudley lost to Michael Kilbride 0-3
Bilal Ahmed lost to Charlie Kilbride 0-3
Sam Bagot lost to Ben Spiller 1-3
Bilal Ahmed lost to Michael Kilbride 0-3
John Cudley beat Ben Spiller 3-1
Sam Bagot lost to Charlie Kilbride 2-3
Bilal Ahmed lost to Ben Spiller 1-3
Sam Bagot lost to Michael Kilbride 1-3
John Cudley lost to Charlie Kilbride 2-3
John Cudley/Sam Bagot lost to Charlie Kilbride/Michael Kilbride 1-3

Poynton C against Bramhall Park A result 7-3 entered on 20/03/2019

John Cudley beat Dave Clark 3-0
Ben Alderson lost to Fred Noble 1-3
Sam Bagot beat Mike Dalton 3-1
Ben Alderson lost to Dave Clark 0-3
John Cudley beat Mike Dalton 3-1
Sam Bagot beat Fred Noble 3-0
Ben Alderson lost to Mike Dalton 2-3
Sam Bagot beat Dave Clark 3-0
John Cudley beat Fred Noble 3-0
John Cudley/Sam Bagot beat Dave Clark/Mike Dalton 3-1

Poynton C against Lindow B result 9-1 entered on 14/11/2018

John Cudley beat Steve Hughes 3-0
Ben Alderson beat Gordon Riley 3-2
Bilal Ahmed beat Noel Foulkes 3-0
Ben Alderson beat Steve Hughes 3-0
John Cudley beat Noel Foulkes 3-0
Bilal Ahmed beat Gordon Riley 3-2
Ben Alderson lost to Noel Foulkes 0-3
Bilal Ahmed beat Steve Hughes 3-0
John Cudley beat Gordon Riley 3-1
John Cudley/Bilal Ahmed beat Steve Hughes/Gordon Riley 3-0

Poynton C against Bramhall Queensgate result 4-6 entered on 22/01/2019

John Cudley beat Dave Spiller 3-0
Bilal Ahmed lost to Jake Crabtree 1-3
Sam Bagot beat Andy Johnson 3-2
Bilal Ahmed lost to Dave Spiller 0-3
John Cudley beat Andy Johnson 3-0
Sam Bagot lost to Jake Crabtree 0-3
Bilal Ahmed beat Andy Johnson 3-2
Sam Bagot lost to Dave Spiller 0-3
John Cudley lost to Jake Crabtree 2-3
John Cudley/Sam Bagot lost to Jake Crabtree/Dave Spiller 2-3

Bramhall Park C against Stockport TT Academy result 0-3 entered on 06/05/2019

w/o
w/o
w/o
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void
1 Match void

Bramhall Park C against Bramhall Park B result 9-1 entered on 26/10/2018

Ben Spiller beat John Squire 3-1
Rick Simpson beat Mark Findlow 3-2
Michael Kilbride beat Beryl Beattie 3-0
Rick Simpson beat John Squire 3-1
Ben Spiller beat Beryl Beattie 3-0
Michael Kilbride beat Mark Findlow 3-2
Rick Simpson beat Beryl Beattie 3-1
Michael Kilbride beat John Squire 3-0
Ben Spiller lost to Mark Findlow 0-3
Ben Spiller/Michael Kilbride beat Mark Findlow/John Squire 3-0

Bramhall Park C against Poynton D result 10-0 entered on 25/01/2019

Ben Spiller beat Len Buffey 3-0
Rick Simpson beat Bill Webb 3-1
Michael Kilbride beat Chris Hill 3-0
Rick Simpson beat Len Buffey 3-1
Ben Spiller beat Chris Hill 3-1
Michael Kilbride beat Bill Webb 3-1
Rick Simpson beat Chris Hill 3-1
Michael Kilbride beat Len Buffey 3-0
Ben Spiller beat Bill Webb 3-1
Ben Spiller/Michael Kilbride beat Len Buffey/Chris Hill 3-0

Bramhall Park C against Lindow A result 7-3 entered on 03/01/2019

Charlie Kilbride beat Matt Merriman 3-0
Jack Mullen lost to Peter Williams 1-3
Michael Kilbride beat Liz Pennington 3-0
Jack Mullen lost to Matt Merriman 0-3
Charlie Kilbride beat Liz Pennington 3-0
Michael Kilbride beat Peter Williams 3-1
Jack Mullen lost to Liz Pennington 0-3
Michael Kilbride beat Matt Merriman 3-0
Charlie Kilbride beat Peter Williams 3-1
Charlie Kilbride/Michael Kilbride beat Peter Williams/Matt Merriman 3-2

Bramhall Park C against Smithy Green D result 5-5 entered on 07/12/2018

Charlie Kilbride beat Richard Mathers 3-2
Rick Simpson beat Sammi Kasiri 3-1
Michael Kilbride lost to Peter Buckley 1-3
Rick Simpson lost to Richard Mathers 2-3
Charlie Kilbride lost to Peter Buckley 2-3
Michael Kilbride beat Sammi Kasiri 3-2
Rick Simpson lost to Peter Buckley 1-3
Michael Kilbride lost to Richard Mathers 1-3
Charlie Kilbride beat Sammi Kasiri 3-2
Michael Kilbride/Charlie Kilbride beat Peter Buckley/Richard Mathers 3-0

Bramhall Park C against Poynton C result 4-6 entered on 07/02/2019

Charlie Kilbride beat Bilal Ahmed 3-2
Rick Simpson lost to John Cudley 0-3
Michael Kilbride lost to Sam Bagot 0-3
Rick Simpson lost to Bilal Ahmed 0-3
Charlie Kilbride beat Sam Bagot 3-0
Michael Kilbride lost to John Cudley 0-3
Rick Simpson lost to Sam Bagot 0-3
Michael Kilbride beat Bilal Ahmed 3-1
Charlie Kilbride lost to John Cudley 2-3
Michael Kilbride/Charlie Kilbride beat John Cudley/Bilal Ahmed 3-1

Bramhall Park C against Bramhall Park A result 2-8 entered on 16/11/2018

Ben Spiller beat Dave Clark 3-2
Rick Simpson lost to Fred Noble 0-3
Jack Mullen lost to Mike Dalton 0-3
Rick Simpson lost to Dave Clark 0-3
Ben Spiller beat Mike Dalton 3-2
Jack Mullen lost to Fred Noble 1-3
Rick Simpson lost to Mike Dalton 1-3
Jack Mullen lost to Dave Clark 0-3
Ben Spiller lost to Fred Noble 2-3
Ben Spiller/Jack Mullen lost to Dave Clark/Mike Dalton 1-3

Bramhall Park C against Lindow B result 9-1 entered on 04/03/2019

Charlie Kilbride beat Noel Foulkes 3-0
Rick Simpson lost to Gordon Riley 0-3
Michael Kilbride beat David Nelson 3-0
Rick Simpson beat Noel Foulkes 3-1
Charlie Kilbride beat David Nelson 3-0
Michael Kilbride beat Gordon Riley 3-0
Rick Simpson beat David Nelson 3-2
Michael Kilbride beat Noel Foulkes 3-0
Charlie Kilbride beat Gordon Riley 3-0
Charlie Kilbride/Michael Kilbride beat Gordon Riley/Noel Foulkes 3-0

Bramhall Park C against Bramhall Queensgate result 1-9 entered on 21/03/2019

Ben Spiller lost to Gillian Spragg 0-3
Jack Mullen lost to Jake Crabtree 0-3
Rick Simpson lost to Dave Spiller 0-3
Jack Mullen lost to Gillian Spragg 0-3
Ben Spiller beat Dave Spiller 3-2
Rick Simpson lost to Jake Crabtree 0-3
Jack Mullen lost to Dave Spiller 1-3
Rick Simpson lost to Gillian Spragg 0-3
Ben Spiller lost to Jake Crabtree 1-3
Ben Spiller/Jack Mullen lost to Gillian Spragg/Jake Crabtree 0-3

Bramhall Park A against Stockport TT Academy result 7-3 entered on 19/10/2018

Fred Noble beat Ajay Aggarwal 3-0
Mike Dalton lost to Alex Bashforth 0-3
Bernard Nock beat Art O'Malley 3-2
Mike Dalton beat Ajay Aggarwal 3-0
Fred Noble beat Art O'Malley 3-1
Bernard Nock lost to Alex Bashforth 1-3
Mike Dalton lost to Art O'Malley 1-3
Bernard Nock beat Ajay Aggarwal 3-0
Fred Noble beat Alex Bashforth 3-0
Fred Noble/Bernard Nock beat Alex Bashforth/Art O'Malley 3-0

Bramhall Park A against Bramhall Park B result 8-2 entered on 12/04/2019

Dave Clark beat Chris Margetts 3-0
Mike Dalton beat Mark Findlow 3-2
Fred Noble beat Jack Leech 3-0
Mike Dalton beat Chris Margetts 3-1
Dave Clark beat Jack Leech 3-0
Fred Noble lost to Mark Findlow 2-3
Mike Dalton beat Jack Leech 3-1
Fred Noble beat Chris Margetts 3-0
Dave Clark lost to Mark Findlow 1-3
Dave Clark/Bernard Nock beat Mark Findlow/Jack Leech 3-2

Bramhall Park A against Poynton D result 7-3 entered on 18/10/2018

Dave Clark beat Peter Gill 3-1
Bernard Nock lost to Bill Webb 0-3
Fred Noble beat Len Buffey 3-2
Bernard Nock lost to Peter Gill 0-3
Dave Clark beat Len Buffey 3-0
Fred Noble lost to Bill Webb 1-3
Bernard Nock beat Len Buffey 3-1
Fred Noble beat Peter Gill 3-0
Dave Clark beat Bill Webb 3-0
Fred Noble/Bernard Nock beat Peter Gill/Len Buffey 3-1

Bramhall Park A against Lindow A result 8-2 entered on 07/12/2018

Dave Clark beat John Harrison 3-0
Bernard Nock lost to Peter Williams 2-3
Fred Noble beat Noel Foulkes 3-1
Bernard Nock beat John Harrison 3-0
Dave Clark beat Noel Foulkes 3-0
Fred Noble beat Peter Williams 3-0
Bernard Nock beat Noel Foulkes 3-1
Fred Noble beat John Harrison 3-0
Dave Clark lost to Peter Williams 0-3
Fred Noble/Bernard Nock beat Peter Williams/Noel Foulkes 3-0

Bramhall Park A against Smithy Green D result 7-3 entered on 29/03/2019

Dave Clark beat Sammi Kasiri 3-1
Mike Dalton beat Steve Pickles 3-2
Fred Noble beat Peter Buckley 3-1
Mike Dalton beat Sammi Kasiri 3-1
Dave Clark lost to Peter Buckley 1-3
Fred Noble lost to Steve Pickles 2-3
Mike Dalton lost to Peter Buckley 1-3
Fred Noble beat Sammi Kasiri 3-2
Dave Clark beat Steve Pickles 3-2
Fred Noble/Mike Dalton beat Steve Pickles/Peter Buckley 3-2

Bramhall Park A against Poynton C result 8-2 entered on 23/11/2018

Dave Clark lost to John Cudley 1-3
Bernard Nock beat Sam Bagot 3-0
Fred Noble beat Ben Alderson 3-0
Bernard Nock beat John Cudley 3-1
Dave Clark lost to Ben Alderson 1-3
Fred Noble beat Sam Bagot 3-2
Bernard Nock beat Ben Alderson 3-1
Fred Noble beat John Cudley 3-2
Dave Clark beat Sam Bagot 3-2
Fred Noble/Bernard Nock beat Sam Bagot/John Cudley 3-2

Bramhall Park A against Bramhall Park C result 4-6 entered on 14/03/2019

Dave Clark beat Michael Kilbride 3-2
Mike Dalton lost to Charlie Kilbride 1-3
Fred Noble beat Jack Mullen 3-0
Mike Dalton lost to Michael Kilbride 1-3
Dave Clark beat Jack Mullen 3-0
Fred Noble lost to Charlie Kilbride 1-3
Mike Dalton beat Jack Mullen 3-1
Fred Noble lost to Michael Kilbride 0-3
Dave Clark lost to Charlie Kilbride 1-3
Dave Clark/Mike Dalton lost to Charlie Kilbride/Michael Kilbride 1-3

Bramhall Park A against Lindow B result 9-1 entered on 04/11/2018

Dave Clark beat Noel Foulkes 3-0
Mike Dalton beat Gordon Riley 3-1
Bernard Nock beat David Nelson 3-0
Mike Dalton beat Noel Foulkes 3-0
Dave Clark beat David Nelson 3-0
Bernard Nock beat Gordon Riley 3-2
Mike Dalton beat David Nelson 3-0
Bernard Nock beat Noel Foulkes 3-0
Dave Clark lost to Gordon Riley 1-3
Dave Clark/Mike Dalton beat Gordon Riley/Noel Foulkes 3-2

Bramhall Park A against Bramhall Queensgate result 2-8 entered on 28/02/2019

Dave Clark lost to Gillian Spragg 2-3
Mike Dalton lost to Jake Crabtree 1-3
Bernard Nock lost to Dave Spiller 0-3
Mike Dalton lost to Gillian Spragg 2-3
Dave Clark beat Dave Spiller 3-2
Bernard Nock lost to Jake Crabtree 1-3
Mike Dalton beat Dave Spiller 3-0
Bernard Nock lost to Gillian Spragg 2-3
Dave Clark lost to Jake Crabtree 0-3
Dave Clark/Mike Dalton lost to Jake Crabtree/Gillian Spragg 2-3

Lindow B against Stockport TT Academy result 3-7 entered on 27/01/2019

Gordon Riley beat Art O'Malley 3-2
David Nelson lost to Alex Bashforth 0-3
Noel Foulkes beat Ajay Aggarwal 3-1
David Nelson lost to Art O'Malley 0-3
Gordon Riley beat Ajay Aggarwal 3-0
Noel Foulkes lost to Alex Bashforth 0-3
David Nelson lost to Ajay Aggarwal 2-3
Noel Foulkes lost to Art O'Malley 0-3
Gordon Riley lost to Alex Bashforth 1-3
Gordon Riley/Noel Foulkes lost to Alex Bashforth/Art O'Malley 0-3

Lindow B against Bramhall Park B result 5-5 entered on 18/10/2018

Noel Foulkes lost to Beryl Beattie 1-3
David Nelson lost to Mark Findlow 0-3
Gordon Riley beat Chris Margetts 3-0
David Nelson lost to Beryl Beattie 1-3
Noel Foulkes beat Chris Margetts 3-1
Gordon Riley beat Mark Findlow 3-0
David Nelson lost to Chris Margetts 1-3
Gordon Riley beat Beryl Beattie 3-1
Noel Foulkes lost to Mark Findlow 0-3
Noel Foulkes/Gordon Riley beat Mark Findlow/Chris Margetts 3-0

Lindow B against Poynton D result 6-4 entered on 05/12/2018

Gordon Riley beat Len Buffey 3-2
Noel Foulkes lost to Bill Webb 2-3
Steve Hughes beat Chris Hill 3-0
Noel Foulkes beat Len Buffey 3-2
Gordon Riley beat Chris Hill 3-2
Steve Hughes lost to Bill Webb 1-3
Noel Foulkes lost to Chris Hill 2-3
Steve Hughes beat Len Buffey 3-1
Gordon Riley beat Bill Webb 3-0
Steve Hughes/Gordon Riley lost to Len Buffey/Peter Gill 1-3

Lindow B against Lindow A result 3-7 entered on 17/01/2019

Gordon Riley beat John Harrison 3-1
Noel Foulkes lost to Peter Williams 0-3
Steve Hughes lost to Matt Merriman 0-3
Noel Foulkes beat John Harrison 3-0
Gordon Riley lost to Matt Merriman 2-3
Steve Hughes lost to Peter Williams 0-3
Noel Foulkes lost to Matt Merriman 0-3
Steve Hughes beat John Harrison 3-0
Gordon Riley lost to Peter Williams 0-3
Gordon Riley/Noel Foulkes lost to Peter Williams/Matt Merriman 0-3

Lindow B against Smithy Green D result 5-5 entered on 21/11/2018

Gordon Riley lost to Steve Pickles 0-3
David Nelson lost to Sammi Kasiri 0-3
Steve Hughes lost to Peter Buckley 1-3
David Nelson lost to Steve Pickles 0-3
Gordon Riley beat Peter Buckley 3-0
Steve Hughes beat Sammi Kasiri 3-1
David Nelson lost to Peter Buckley 1-3
Steve Hughes beat Steve Pickles 3-2
Gordon Riley beat Sammi Kasiri 3-2
Gordon Riley/Steve Hughes beat Steve Pickles/Peter Buckley 3-2

Lindow B against Poynton C result 2-8 entered on 14/03/2019

Gordon Riley lost to Sam Bagot 0-3
Noel Foulkes lost to John Cudley 1-3
Steve Hughes lost to Bilal Ahmed 1-3
Noel Foulkes lost to Sam Bagot 1-3
Gordon Riley beat Bilal Ahmed 3-2
Steve Hughes lost to John Cudley 0-3
Noel Foulkes lost to Bilal Ahmed 2-3
Steve Hughes beat Sam Bagot 3-1
Gordon Riley lost to John Cudley 2-3
Gordon Riley/Steve Hughes lost to John Cudley/Bilal Ahmed 0-3

Lindow B against Bramhall Park C result 5-5 entered on 08/11/2018

Gordon Riley beat Rick Simpson 3-2
Noel Foulkes lost to Michael Kilbride 0-3
Steve Hughes beat Jack Mullen 3-1
Noel Foulkes lost to Rick Simpson 0-3
Gordon Riley beat Jack Mullen 3-0
Steve Hughes lost to Michael Kilbride 2-3
Noel Foulkes beat Jack Mullen 3-2
Steve Hughes beat Rick Simpson 3-2
Gordon Riley lost to Michael Kilbride 0-3
Gordon Riley/Steve Hughes lost to Michael Kilbride/Rick Simpson 0-3

Lindow B against Bramhall Park A result 4-6 entered on 21/02/2019

Gordon Riley beat Bernard Nock 3-0
Noel Foulkes lost to Fred Noble 0-3
Steve Hughes lost to Mike Dalton 0-3
Noel Foulkes lost to Bernard Nock 1-3
Gordon Riley beat Mike Dalton 3-0
Steve Hughes beat Fred Noble 3-2
Noel Foulkes lost to Mike Dalton 1-3
Steve Hughes beat Bernard Nock 3-2
Gordon Riley lost to Fred Noble 0-3
Gordon Riley/Steve Hughes lost to Fred Noble/Bernard Nock 2-3

Lindow B against Bramhall Queensgate result 2-8 entered on 15/02/2019

Gordon Riley lost to Dave Spiller 2-3
Noel Foulkes lost to Jake Crabtree 0-3
Steve Hughes lost to Brian Cook 2-3
Noel Foulkes lost to Dave Spiller 0-3
Gordon Riley beat Brian Cook 3-1
Steve Hughes lost to Jake Crabtree 0-3
Noel Foulkes beat Brian Cook 3-0
Steve Hughes lost to Dave Spiller 2-3
Gordon Riley lost to Jake Crabtree 0-3
Gordon Riley/Noel Foulkes lost to Jake Crabtree/Dave Spiller 0-3

Bramhall Queensgate against Stockport TT Academy result 8-2 entered on 07/02/2019

Jake Crabtree beat Ajay Aggarwal 3-0
Andy Johnson lost to Alex Bashforth 0-3
Dave Spiller beat Alice Hoyle 3-0
Andy Johnson beat Ajay Aggarwal 3-0
Jake Crabtree beat Alice Hoyle 3-0
Dave Spiller lost to Alex Bashforth 0-3
Andy Johnson beat Alice Hoyle 3-1
Dave Spiller beat Ajay Aggarwal 3-0
Jake Crabtree beat Alex Bashforth 3-2
Dave Spiller/Andy Johnson beat Alex Bashforth/Ajay Aggarwal 3-0

Bramhall Queensgate against Bramhall Park B result 7-3 entered on 26/03/2019

Gillian Spragg beat Chris Margetts 3-0
Brian Cook lost to Mark Findlow 2-3
Andy Johnson beat Jack Leech 3-0
Brian Cook beat Chris Margetts 3-1
Gillian Spragg beat Jack Leech 3-1
Andy Johnson lost to Mark Findlow 0-3
Brian Cook lost to Jack Leech 0-3
Andy Johnson beat Chris Margetts 3-0
Gillian Spragg beat Mark Findlow 3-1
Gillian Spragg/Andy Johnson beat Mark Findlow/Chris Margetts 3-2

Bramhall Queensgate against Poynton D result 6-4 entered on 11/03/2019

Jake Crabtree beat Peter Gill 3-1
Brian Cook lost to Bill Webb 2-3
Gillian Spragg beat Chris Hill 3-0
Brian Cook lost to Peter Gill 2-3
Jake Crabtree beat Chris Hill 3-0
Gillian Spragg beat Bill Webb 3-0
Brian Cook lost to Chris Hill 1-3
Gillian Spragg lost to Peter Gill 1-3
Jake Crabtree beat Bill Webb 3-0
Jake Crabtree/Gillian Spragg beat Bill Webb/Peter Gill 3-1

Bramhall Queensgate against Lindow A result 6-4 entered on 29/01/2019

Jake Crabtree beat Matt Merriman 3-0
Brian Cook lost to Peter Williams 0-3
Gillian Spragg beat John Harrison 3-0
Brian Cook lost to Matt Merriman 1-3
Jake Crabtree beat John Harrison 3-0
Gillian Spragg lost to Peter Williams 2-3
Brian Cook lost to John Harrison 0-3
Gillian Spragg beat Matt Merriman 3-2
Jake Crabtree beat Peter Williams 3-0
Jake Crabtree/Gillian Spragg beat Peter Williams/Matt Merriman 3-1

Bramhall Queensgate against Smithy Green D result 7-3 entered on 18/10/2018

Jake Crabtree beat Diane Ashford 3-1
Brian Cook w/o
Gillian Spragg lost to Sammi Kasiri 0-3
Brian Cook lost to Diane Ashford 0-3
Jake Crabtree beat Sammi Kasiri 3-1
Gillian Spragg w/o
Brian Cook lost to Sammi Kasiri 1-3
Gillian Spragg beat Diane Ashford 3-2
Jake Crabtree w/o
Jake Crabtree/Gillian Spragg beat Diane Ashford/Sammi Kasiri 3-2

Bramhall Queensgate against Poynton C result 8-2 entered on 18/10/2018

Jake Crabtree beat John Cudley 3-0
Andy Johnson beat Bilal Ahmed 3-1
Dave Spiller beat Sam Bagot 3-1
Andy Johnson lost to John Cudley 0-3
Jake Crabtree beat Sam Bagot 3-1
Dave Spiller beat Bilal Ahmed 3-0
Andy Johnson lost to Sam Bagot 0-3
Dave Spiller beat John Cudley 3-0
Jake Crabtree beat Bilal Ahmed 3-0
Jake Crabtree/Andy Johnson beat Sam Bagot/Bilal Ahmed 3-1

Bramhall Queensgate against Bramhall Park C result 5-5 entered on 22/11/2018

Gillian Spragg beat Michael Kilbride 3-1
Brian Cook lost to Charlie Kilbride 1-3
Jake Crabtree beat Rick Simpson 3-0
Brian Cook lost to Michael Kilbride 0-3
Gillian Spragg beat Rick Simpson 3-0
Jake Crabtree beat Charlie Kilbride 3-1
Brian Cook lost to Rick Simpson 0-3
Jake Crabtree lost to Michael Kilbride 0-3
Gillian Spragg lost to Charlie Kilbride 0-3
Gillian Spragg/Jake Crabtree beat Charlie Kilbride/Michael Kilbride 3-0

Bramhall Queensgate against Bramhall Park A result 5-5 entered on 06/11/2018

Dave Spiller beat Bernard Nock 3-2
Andy Johnson lost to Fred Noble 1-3
Gillian Spragg beat Mike Dalton 3-0
Andy Johnson lost to Bernard Nock 1-3
Dave Spiller lost to Mike Dalton 2-3
Gillian Spragg beat Fred Noble 3-1
Andy Johnson lost to Mike Dalton 0-3
Gillian Spragg beat Bernard Nock 3-2
Dave Spiller beat Fred Noble 3-2
Dave Spiller/Gillian Spragg lost to Fred Noble/Bernard Nock 1-3

Bramhall Queensgate against Lindow B result 7-3 entered on 23/10/2018

Jake Crabtree beat Steve Hughes 3-0
Brian Cook lost to Gordon Riley 1-3
Andy Johnson beat Noel Foulkes 3-0
Brian Cook beat Steve Hughes 3-0
Jake Crabtree beat Noel Foulkes 3-0
Andy Johnson lost to Gordon Riley 1-3
Brian Cook beat Noel Foulkes 3-2
Andy Johnson lost to Steve Hughes 0-3
Jake Crabtree beat Gordon Riley 3-0
Jake Crabtree/Brian Cook beat Gordon Riley/Steve Hughes 3-1

Back to Division Table