Match Results
Matches Report Division 4 - Report Created on 25/05/05
Hale Barns D against Prestbury B result 1-9 entered on 13/02/05
Dave Wright lost to Rob Richards 1-3
Brian Durrant w/o
Dave Erskine lost to Richard Atkinson 0-3
Rob Richards w/o
Dave Wright beat Richard Atkinson 3-1
Dave Erskine lost to Brian Durrant 0-3
Richard Atkinson w/o
Dave Erskine lost to Rob Richards 0-3
Dave Wright lost to Brian Durrant 0-3
Dave Wright/Dave Erskine lost to Rob Richards/Richard Atkinson 0-3
Bramhall Park D against Park Valley B result 2-8 entered on 02/10/04
John Squire lost to Ian Pennington 1-3
James Cash lost to Neil Pennington 0-3
Oliver Reece beat Dominic Norris 3-2
James Cash lost to Ian Pennington 0-3
John Squire beat Dominic Norris 3-0
Oliver Reece lost to Neil Pennington 1-3
James Cash lost to Dominic Norris 0-3
Oliver Reece lost to Ian Pennington 0-3
John Squire lost to Neil Pennington 1-3
John Squire/Oliver Reece lost to Neil Pennington/Dominic Norris 1-3
Poynton D against Lindow C result 10-0 entered on 13/03/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Ilford against Poynton C result 8-2 entered on 02/10/04
John Hutchinson beat Adam Dugdale 3-0
Peter Tonkin lost to Brian Hudson 0-3
Paul Harrison beat Ben Marsh 3-0
Peter Tonkin beat Adam Dugdale 3-1
John Hutchinson beat Ben Marsh 3-0
Paul Harrison lost to Brian Hudson 1-3
Peter Tonkin beat Ben Marsh 3-0
Paul Harrison beat Adam Dugdale 3-1
John Hutchinson beat Brian Hudson 3-2
John Hutchinson/Paul Harrison beat Adam Dugdale/Ben Marsh 3-1
Lindow C against Bramhall Park D result 0-10 entered on 13/03/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Park Valley B against Hale Barns D result 8-2 entered on 28/11/04
Neil Pennington beat Jamie Wilson 3-0
Dominic Norris lost to Pat Finn 1-3
Ian Pennington beat Dave Wright 3-0
Dominic Norris beat Jamie Wilson 3-0
Neil Pennington beat Dave Wright 3-2
Ian Pennington beat Pat Finn 3-2
Dominic Norris lost to Dave Wright 0-3
Ian Pennington beat Jamie Wilson 3-0
Neil Pennington beat Pat Finn 3-0
Ian Pennington/Dominic Norris beat Pat Finn/Dave Wright 3-1
Prestbury B against Sale West Youth Centre result 10-0 entered on 22/01/05
Brian Durrant beat Woodroe Gauld 3-0
Rob Richards beat Callum Oldfield 3-1
Richard Atkinson beat Paul Kelly 3-0
Rob Richards beat Woodroe Gauld 3-0
Brian Durrant beat Paul Kelly 3-0
Richard Atkinson beat Callum Oldfield 3-1
Rob Richards beat Paul Kelly 3-0
Richard Atkinson beat Woodroe Gauld 3-1
Brian Durrant beat Callum Oldfield 3-0
Brian Durrant/Richard Atkinson beat Callum Oldfield/Woodroe Gauld 3-0
Poynton C against Poynton D result 10-0 entered on 12/10/04
Brian Hudson beat Ian Clayton 3-0
Rory Murphy beat Sam Clayton 3-0
Adam Dugdale beat Debbie Murphy 3-0
Rory Murphy beat Ian Clayton 3-0
Brian Hudson beat Debbie Murphy 3-0
Adam Dugdale beat Sam Clayton 3-0
Rory Murphy beat Debbie Murphy 3-1
Adam Dugdale beat Ian Clayton 3-0
Brian Hudson beat Sam Clayton 3-0
Adam Dugdale/Rory Murphy beat Sam Clayton/Ian Clayton 3-1
Hale Barns D against Lindow C result 6-4 entered on 07/11/04
Pat Finn beat Imran Damani 3-0
Jamie Wilson lost to Fahim Damani 1-3
Dave Wright beat Ayaz Damani 3-0
Jamie Wilson lost to Imran Damani 2-3
Pat Finn beat Ayaz Damani 3-0
Dave Wright beat Fahim Damani 3-0
Jamie Wilson lost to Ayaz Damani 0-3
Dave Wright beat Imran Damani 3-0
Pat Finn lost to Fahim Damani 2-3
Dave Wright/Pat Finn beat Fahim Damani/Ayaz Damani 3-0
Bramhall Park D against Poynton D result 6-4 entered on 02/10/04
Frank Burd beat Rory Murphy 3-0
Oliver Reece lost to Gillian Spragg 0-3
John Squire beat Sam Clayton 3-0
Oliver Reece lost to Rory Murphy 1-3
Frank Burd beat Sam Clayton 3-0
John Squire lost to Gillian Spragg 0-3
Oliver Reece beat Sam Clayton 3-0
John Squire beat Rory Murphy 3-0
Frank Burd lost to Gillian Spragg 1-3
Frank Burd/John Squire beat Gillian Spragg/Rory Murphy 3-1
Sale West Youth Centre against Park Valley B result 6-4 entered on 09/10/04
Callum Oldfield lost to Neil Pennington 1-3
Damien Hinds lost to Ian Pennington 0-3
Woodroe Gauld w/o
Damien Hinds lost to Neil Pennington 1-3
Callum Oldfield w/o
Woodroe Gauld lost to Ian Pennington 1-3
Damien Hinds w/o
Woodroe Gauld beat Neil Pennington 3-0
Callum Oldfield beat Ian Pennington 3-0
Woodroe Gauld/Callum Oldfield beat Ian Pennington/Neil Pennington 3-2
Park Valley A against Prestbury B result 0-10 entered on 09/10/04
Beryl Beattie lost to Rob Richards 0-3
Liz Pennington lost to Brian Durrant 1-3
Ian Pennington lost to Richard Atkinson 1-3
Liz Pennington lost to Rob Richards 2-3
Beryl Beattie lost to Richard Atkinson 0-3
Ian Pennington lost to Brian Durrant 0-3
Liz Pennington lost to Richard Atkinson 1-3
Ian Pennington lost to Rob Richards 0-3
Beryl Beattie lost to Brian Durrant 0-3
Ian Pennington/Liz Pennington lost to Brian Durrant/Richard Atkinson 2-3
Poynton D against Hale Barns D result 7-3 entered on 12/10/04
Rory Murphy/Sam Clayton beat Tariq Chalabi/Jamie Wilson 3-1
Rory Murphy beat Pat Finn 3-0
Ian Clayton lost to Tariq Chalabi 2-3
Sam Clayton beat Jamie Wilson 3-2
Ian Clayton beat Pat Finn 3-0
Rory Murphy beat Jamie Wilson 3-0
Sam Clayton lost to Tariq Chalabi 2-3
Ian Clayton beat Jamie Wilson 3-0
Sam Clayton lost to Pat Finn 1-3
Rory Murphy beat Tariq Chalabi 3-2
Lindow C against Sale West Youth Centre result 4-6 entered on 09/10/04
Imran Damani lost to Rory Bradbury 0-3
Fahim Damani lost to Woodroe Gauld 1-3
Ayaz Damani beat Kyle Bamford 3-1
Fahim Damani lost to Rory Bradbury 0-3
Imran Damani beat Kyle Bamford 3-0
Ayaz Damani lost to Woodroe Gauld 0-3
Fahim Damani beat Kyle Bamford 3-1
Ayaz Damani beat Rory Bradbury 3-2
Imran Damani lost to Woodroe Gauld 0-3
Ayaz Damani/Fahim Damani lost to Woodroe Gauld/Rory Bradbury 1-3
Park Valley B against Park Valley A result 5-5 entered on 09/10/04
Neil Pennington beat Liz Pennington 3-1
Dominic Norris lost to Beryl Beattie 0-3
Ian Pennington beat John Butler 3-1
Dominic Norris lost to Liz Pennington 1-3
Neil Pennington beat John Butler 3-0
Ian Pennington beat Beryl Beattie 3-2
Dominic Norris lost to John Butler 0-3
Ian Pennington lost to Liz Pennington 2-3
Neil Pennington beat Beryl Beattie 3-0
Ian Pennington/Dominic Norris lost to Liz Pennington/John Butler 2-3
Prestbury B against Ilford result 7-3 entered on 09/10/04
Rob Richards lost to Rick Mountney 0-3
Richard Atkinson beat Peter Tonkin 3-0
Graham Jones beat Graham Jackson 3-1
Richard Atkinson lost to Rick Mountney 2-3
Rob Richards lost to Graham Jackson 1-3
Graham Jones beat Peter Tonkin 3-0
Richard Atkinson beat Graham Jackson 3-1
Graham Jones beat Rick Mountney 3-1
Rob Richards beat Peter Tonkin 3-1
Graham Jones/Richard Atkinson beat Peter Tonkin/Rick Mountney 3-1
Bramhall Park D against Poynton C result 2-8 entered on 01/04/05
John Squire lost to John Potts 0-3
Oliver Reece lost to Brian Hudson 0-3
Margaret Jones beat Adam Dugdale 3-2
Oliver Reece lost to John Potts 0-3
John Squire beat Adam Dugdale 3-1
Margaret Jones lost to Brian Hudson 0-3
Oliver Reece lost to Adam Dugdale 2-3
Margaret Jones lost to John Potts 0-3
John Squire lost to Brian Hudson 0-3
John Squire/Oliver Reece lost to Brian Hudson/John Potts 0-3
Ilford against Park Valley B result 9-1 entered on 25/03/05
John Hutchinson beat Ian Pennington 3-0
Peter Tonkin lost to Neil Pennington 0-3
Graham Jackson beat Dominic Norris 3-0
Peter Tonkin beat Ian Pennington 3-0
John Hutchinson beat Dominic Norris 3-0
Graham Jackson beat Neil Pennington 3-0
Peter Tonkin beat Dominic Norris 3-0
Graham Jackson beat Ian Pennington 3-0
John Hutchinson beat Neil Pennington 3-0
John Hutchinson/Peter Tonkin beat Neil Pennington/Dominic Norris 3-0
Park Valley A against Lindow C result 10-0 entered on 16/10/04
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Sale West Youth Centre against Poynton D result 9-1 entered on 21/10/04
Callum Oldfield beat Sam Clayton 3-0
Jamie Scragg beat Ian Clayton 3-0
Rory Bradbury w/o
Jamie Scragg beat Sam Clayton 3-1
Callum Oldfield w/o
Rory Bradbury lost to Ian Clayton 0-3
Jamie Scragg w/o
Rory Bradbury beat Sam Clayton 3-1
Callum Oldfield beat Ian Clayton 3-0
Callum Oldfield/Rory Bradbury beat Ian Clayton/Sam Clayton 3-1
Hale Barns D against Bramhall Park D result 1-9 entered on 16/10/04
Pat Finn beat Ralph Pfister 3-1
Jamie Wilson lost to John Squire 0-3
Oliver Reece w/o
Jamie Wilson lost to Ralph Pfister 0-3
Pat Finn lost to Oliver Reece 0-3
John Squire w/o
Jamie Wilson lost to Oliver Reece 2-3
Ralph Pfister w/o
Pat Finn lost to John Squire 1-3
Pat Finn/Jamie Wilson lost to John Squire/Oliver Reece 0-3
Hale Barns D against Poynton C result 3-7 entered on 27/10/04
Dave Wright beat Bobby Buckland 3-0
Pat Finn lost to Adam Dugdale 0-3
Pat Finn/Dave Wright lost to Adam Dugdale/Bobby Buckland 2-3
Pat Finn lost to Bobby Buckland 1-3
Tariq Chalabi lost to Adam Dugdale 0-3
Dave Wright beat Jordan Potts 3-0
Tariq Chalabi lost to Bobby Buckland 0-3
Pat Finn lost to Jordan Potts 0-3
Dave Wright beat Adam Dugdale 3-0
Tariq Chalabi lost to Jordan Potts 0-3
Lindow C against Ilford result 0-10 entered on 25/10/04
Fahim Damani lost to Rick Mountney 0-3
Farah Damani lost to John Hutchinson 0-3
Ayaz Damani lost to Graham Jackson 0-3
Farah Damani lost to Rick Mountney 0-3
Fahim Damani lost to Graham Jackson 0-3
Ayaz Damani lost to John Hutchinson 0-3
Farah Damani lost to Graham Jackson 0-3
Ayaz Damani lost to Rick Mountney 0-3
Fahim Damani lost to John Hutchinson 0-3
Ayaz Damani/Fahim Damani lost to John Hutchinson/Rick Mountney 0-3
Bramhall Park D against Sale West Youth Centre result 5-5 entered on 22/10/04
Frank Burd beat Callum Oldfield 3-1
Oliver Reece beat Rory Bradbury 3-1
John Squire lost to Woodroe Gauld 1-3
Oliver Reece lost to Callum Oldfield 0-3
Frank Burd lost to Woodroe Gauld 1-3
John Squire beat Rory Bradbury 3-0
Oliver Reece lost to Woodroe Gauld 0-3
John Squire beat Callum Oldfield 3-1
Frank Burd beat Rory Bradbury 3-0
Frank Burd/John Squire lost to Callum Oldfield/Woodroe Gauld 2-3
Poynton D against Park Valley A result 0-10 entered on 23/10/04
Rory Murphy lost to Liz Pennington 1-3
Ian Clayton lost to John Butler 1-3
Sam Clayton lost to Ian Pennington 0-3
Ian Clayton lost to Liz Pennington 1-3
Rory Murphy lost to Ian Pennington 0-3
Sam Clayton lost to John Butler 1-3
Ian Clayton lost to Ian Pennington 1-3
Sam Clayton lost to Liz Pennington 0-3
Rory Murphy lost to John Butler 0-3
Rory Murphy/Sam Clayton lost to Liz Pennington/Ian Pennington 1-3
Ilford against Poynton D result 10-0 entered on 31/10/04
John Hutchinson beat Ian Clayton 3-0
Graham Jackson beat Sam Clayton 3-0
Rick Mountney w/o
Graham Jackson beat Ian Clayton 3-0
John Hutchinson w/o
Rick Mountney beat Sam Clayton 3-0
Graham Jackson w/o
Rick Mountney beat Ian Clayton 3-0
John Hutchinson beat Sam Clayton 3-0
John Hutchinson/Rick Mountney beat Sam Clayton/Ian Clayton 3-0
Park Valley A against Bramhall Park D result 7-3 entered on 09/01/05
Liz Pennington beat Margaret Jones 3-0
John Butler lost to John Squire 0-3
Beryl Beattie beat Oliver Reece 3-0
John Butler beat Margaret Jones 3-0
Liz Pennington beat Oliver Reece 3-1
Beryl Beattie lost to John Squire 2-3
John Butler beat Oliver Reece 3-1
Beryl Beattie beat Margaret Jones 3-1
Liz Pennington beat John Squire 3-0
Liz Pennington/John Butler lost to John Squire/Margaret Jones 1-3
Sale West Youth Centre against Hale Barns D result 6-4 entered on 07/11/04
Callum Oldfield beat Tariq Chalabi 3-0
David Winstanley lost to Pat Finn 1-3
Rory Bradbury lost to Dave Wright 0-3
David Winstanley beat Tariq Chalabi 3-0
Callum Oldfield beat Dave Wright 3-0
Rory Bradbury lost to Pat Finn 0-3
David Winstanley lost to Dave Wright 0-3
Rory Bradbury beat Tariq Chalabi 3-2
Callum Oldfield beat Pat Finn 3-0
Woodroe Gauld/Callum Oldfield beat Pat Finn/Dave Wright 3-0
Poynton C against Prestbury B result 6-4 entered on 20/04/05
Brian Hudson beat Rob Richards 3-0
Adam Dugdale lost to Brian Durrant 0-3
John Potts beat Graham Jones 3-0
Adam Dugdale lost to Rob Richards 0-3
Brian Hudson beat Graham Jones 3-1
John Potts beat Brian Durrant 3-0
Adam Dugdale lost to Graham Jones 0-3
John Potts beat Rob Richards 3-1
Brian Hudson lost to Brian Durrant 1-3
Brian Hudson/John Potts beat Graham Jones/Brian Durrant 3-0
Sale West Youth Centre against Poynton C result 4-6 entered on 14/11/04
Callum Oldfield beat Adam Dugdale 3-0
Rory Bradbury lost to Brian Hudson 0-3
Woodroe Gauld beat Bobby Buckland 3-1
Rory Bradbury lost to Adam Dugdale 0-3
Callum Oldfield beat Bobby Buckland 3-1
Woodroe Gauld lost to Brian Hudson 0-3
Rory Bradbury lost to Bobby Buckland 2-3
Woodroe Gauld beat Adam Dugdale 3-2
Callum Oldfield lost to Brian Hudson 0-3
Woodroe Gauld/Callum Oldfield lost to Brian Hudson/Adam Dugdale 2-3
Hale Barns D against Park Valley A result 3-7 entered on 23/03/05
Dorita Jones lost to Beryl Beattie 0-3
Dave Erskine lost to Liz Pennington 0-3
John Butler w/o
Dave Erskine lost to Beryl Beattie 0-3
Dorita Jones beat John Butler 3-0
Liz Pennington w/o
Dave Erskine beat John Butler 3-0
Beryl Beattie w/o
Dorita Jones beat Liz Pennington 3-0
Dorita Jones/Dave Erskine lost to Liz Pennington/Beryl Beattie 0-3
Bramhall Park D against Ilford result 2-8 entered on 07/11/04
Oliver Reece lost to Peter Tonkin 0-3
Ralph Pfister lost to Rick Mountney 0-3
John Squire beat Peter Tonkin 3-0
Oliver Reece lost to John Hutchinson 0-3
Ralph Pfister beat Peter Tonkin 3-2
Oliver Reece lost to Rick Mountney 1-3
John Squire lost to John Hutchinson 0-3
John Squire/Oliver Reece lost to John Hutchinson/Peter Tonkin 2-3
John Squire lost to Rick Mountney 0-3
Ralph Pfister lost to John Hutchinson 0-3
Park Valley B against Prestbury B result 2-8 entered on 14/11/04
Ian Pennington beat Richard Atkinson 3-2
Dominic Norris lost to Pat Roper 0-3
Neil Pennington lost to Brian Durrant 0-3
Dominic Norris lost to Richard Atkinson 0-3
Ian Pennington lost to Brian Durrant 0-3
Neil Pennington lost to Pat Roper 0-3
Dominic Norris lost to Brian Durrant 0-3
Neil Pennington beat Richard Atkinson 3-2
Ian Pennington lost to Pat Roper 0-3
Ian Pennington/Dominic Norris lost to Brian Durrant/Richard Atkinson 0-3
Ilford against Hale Barns D result 10-0 entered on 15/04/05
John Hutchinson beat Dorita Jones 3-0
Rick Mountney beat Pat Finn 3-0
Graham Jackson beat Tariq Chalabi 3-0
Rick Mountney beat Dorita Jones 3-2
John Hutchinson beat Tariq Chalabi 3-0
Graham Jackson beat Pat Finn 3-0
Rick Mountney beat Tariq Chalabi 3-0
Graham Jackson beat Dorita Jones 3-0
John Hutchinson beat Pat Finn 3-0
John Hutchinson/Graham Jackson beat Pat Finn/Dorita Jones 3-1
Poynton C against Park Valley B result 7-3 entered on 01/04/05
Brian Hudson beat Ian Pennington 3-0
Jordan Potts lost to Neil Pennington 0-3
Adam Dugdale beat Dominic Norris 3-0
Jordan Potts beat Ian Pennington 3-1
Brian Hudson beat Dominic Norris 3-0
Adam Dugdale lost to Neil Pennington 2-3
Jordan Potts beat Dominic Norris 3-0
Adam Dugdale lost to Ian Pennington 1-3
Brian Hudson beat Neil Pennington 3-0
Brian Hudson/Adam Dugdale beat Neil Pennington/Ian Pennington 3-2
Park Valley A against Sale West Youth Centre result 5-5 entered on 13/03/05
Beryl Beattie beat Callum Oldfield 3-1
John Butler lost to Woodroe Gauld 1-3
Liz Pennington beat Paul Kelly 3-0
John Butler lost to Callum Oldfield 0-3
Beryl Beattie beat Paul Kelly 3-0
Liz Pennington lost to Woodroe Gauld 2-3
John Butler beat Paul Kelly 3-0
Liz Pennington beat Callum Oldfield 3-2
Beryl Beattie lost to Woodroe Gauld 0-3
Liz Pennington/John Butler lost to Woodroe Gauld/Callum Oldfield 0-3
Prestbury B against Lindow C result 10-0 entered on 14/11/04
Brian Durrant beat Farah Damani 3-0
Pat Roper beat Fahim Damani 3-0
Rob Richards beat Ayaz Damani 3-0
Pat Roper beat Farah Damani 3-0
Brian Durrant beat Ayaz Damani 3-0
Rob Richards beat Fahim Damani 3-0
Pat Roper beat Ayaz Damani 3-1
Rob Richards beat Farah Damani 3-0
Brian Durrant beat Fahim Damani 3-0
Brian Durrant/Pat Roper beat Fahim Damani/Ayaz Damani 3-0
Park Valley A against Poynton C result 3-7 entered on 03/12/04
Beryl Beattie lost to John Potts 0-3
John Butler lost to Brian Hudson 0-3
Liz Pennington beat Jordan Potts 3-1
John Butler lost to John Potts 0-3
Beryl Beattie beat Jordan Potts 3-2
Liz Pennington lost to Brian Hudson 2-3
John Butler lost to Jordan Potts 2-3
Liz Pennington lost to John Potts 1-3
Beryl Beattie lost to Brian Hudson 0-3
Beryl Beattie/Liz Pennington beat John Potts/Jordan Potts 3-1
Sale West Youth Centre against Ilford result 4-6 entered on 18/11/04
Callum Oldfield lost to Graham Jackson 0-3
Rory Bradbury beat Peter Tonkin 3-2
Woodroe Gauld beat Rick Mountney 3-0
Rory Bradbury lost to Graham Jackson 0-3
Callum Oldfield lost to Rick Mountney 1-3
Woodroe Gauld beat Peter Tonkin 3-1
Rory Bradbury lost to Rick Mountney 0-3
Woodroe Gauld lost to Graham Jackson 0-3
Callum Oldfield beat Peter Tonkin 3-0
Woodroe Gauld/Callum Oldfield lost to Rick Mountney/Graham Jackson 0-3
Poynton D against Prestbury B result 0-10 entered on 03/12/04
Rory Murphy lost to Graham Jones 0-3
Sam Clayton lost to Brian Durrant 0-3
Jordan Potts lost to Richard Atkinson 1-3
Sam Clayton lost to Graham Jones 1-3
Rory Murphy lost to Richard Atkinson 1-3
Jordan Potts lost to Brian Durrant 0-3
Sam Clayton lost to Richard Atkinson 0-3
Jordan Potts lost to Graham Jones 0-3
Rory Murphy lost to Brian Durrant 0-3
Rory Murphy/Jordan Potts lost to Richard Atkinson/Brian Durrant 0-3
Lindow C against Park Valley B result 1-9 entered on 20/11/04
Imran Damani lost to Ian Pennington 0-3
Ayaz Damani lost to Neil Pennington 0-3
Fahim Damani beat Dominic Norris 3-1
Ayaz Damani lost to Ian Pennington 0-3
Imran Damani lost to Dominic Norris 0-3
Fahim Damani lost to Neil Pennington 0-3
Ayaz Damani lost to Dominic Norris 1-3
Fahim Damani lost to Ian Pennington 0-3
Imran Damani lost to Neil Pennington 0-3
Fahim Damani/Ayaz Damani lost to Ian Pennington/Neil Pennington 0-3
Prestbury B against Bramhall Park D result 8-2 entered on 03/12/04
Brian Durrant beat John Squire 3-0
Pat Roper lost to Frank Burd 1-3
Rob Richards beat Margaret Jones 3-0
Pat Roper beat John Squire 3-0
Brian Durrant beat Margaret Jones 3-0
Rob Richards beat Frank Burd 3-1
Pat Roper beat Margaret Jones 3-0
Rob Richards beat John Squire 3-2
Brian Durrant lost to Frank Burd 0-3
Brian Durrant/Rob Richards beat Frank Burd/John Squire 3-0
Ilford against Park Valley A result 8-2 entered on 03/12/04
Graham Jackson beat Debbie Atkins 3-0
Peter Tonkin lost to Beryl Beattie 2-3
John Hutchinson beat John Butler 3-0
Peter Tonkin beat Debbie Atkins 3-0
Graham Jackson beat John Butler 3-2
John Hutchinson beat Beryl Beattie 3-0
Peter Tonkin lost to John Butler 1-3
John Hutchinson beat Debbie Atkins 3-0
Graham Jackson beat Beryl Beattie 3-2
John Hutchinson/Peter Tonkin beat Beryl Beattie/John Butler 3-0
Park Valley B against Poynton D result 5-5 entered on 04/12/04
Ian Pennington lost to Sam Clayton 0-3
Dominic Norris lost to Jordan Potts 1-3
Neil Pennington beat Rory Murphy 3-0
Dominic Norris lost to Sam Clayton 1-3
Ian Pennington beat Rory Murphy 3-0
Neil Pennington beat Jordan Potts 3-0
Dominic Norris lost to Rory Murphy 0-3
Neil Pennington beat Sam Clayton 3-0
Ian Pennington lost to Jordan Potts 0-3
Neil Pennington/Dominic Norris beat Sam Clayton/Rory Murphy 3-1
Poynton C against Lindow C result 9-1 entered on 04/12/04
Brian Hudson beat Imran Damani 3-0
John Potts beat Ayaz Damani 3-0
Adam Dugdale lost to Fahim Damani 1-3
John Potts beat Imran Damani 3-0
Brian Hudson beat Fahim Damani 3-0
Adam Dugdale beat Ayaz Damani 3-1
John Potts beat Fahim Damani 3-0
Adam Dugdale beat Imran Damani 3-1
Brian Hudson beat Ayaz Damani 3-0
Brian Hudson/Adam Dugdale beat Ayaz Damani/Fahim Damani 3-0
Park Valley B against Bramhall Park D result 3-7 entered on 17/01/05
Neil Pennington beat John Squire 3-1
Wendy Yan lost to Frank Burd 0-3
Ian Pennington beat Oliver Reece 3-2
Wendy Yan lost to John Squire 0-3
Neil Pennington beat Oliver Reece 3-2
Ian Pennington lost to Frank Burd 0-3
Wendy Yan lost to Oliver Reece 1-3
Ian Pennington lost to John Squire 0-3
Neil Pennington lost to Frank Burd 2-3
Neil Pennington/Ian Pennington lost to Frank Burd/John Squire 1-3
Prestbury B against Hale Barns D result 9-1 entered on 12/12/04
Graham Jones beat Pat Finn 3-0
Rob Richards w/o
Pat Roper lost to Dave Wright 1-3
Rob Richards beat Pat Finn 3-1
Graham Jones beat Dave Wright 3-1
Pat Roper w/o
Rob Richards beat Dave Wright 3-0
Pat Roper beat Pat Finn 3-0
Graham Jones w/o
Graham Jones/Pat Roper beat Pat Finn/Dave Wright 3-0
Poynton C against Ilford result 8-2 entered on 18/12/04
Brian Hudson beat Peter Tonkin 3-0
Adam Dugdale lost to Graham Jackson 1-3
John Potts beat Rick Mountney 3-0
Adam Dugdale beat Peter Tonkin 3-0
Brian Hudson beat Rick Mountney 3-0
John Potts beat Graham Jackson 3-1
Adam Dugdale lost to Rick Mountney 0-3
John Potts beat Peter Tonkin 3-0
Brian Hudson beat Graham Jackson 3-1
Brian Hudson/Adam Dugdale beat Peter Tonkin/Rick Mountney 3-1
Lindow C against Poynton D result 4-6 entered on 12/12/04
Farah Damani lost to Sam Clayton 0-3
Imran Damani lost to Jordan Potts 0-3
Fahim Damani beat Ian Clayton 3-1
Imran Damani beat Sam Clayton 3-1
Farah Damani lost to Ian Clayton 0-3
Fahim Damani lost to Jordan Potts 1-3
Imran Damani lost to Ian Clayton 1-3
Fahim Damani beat Sam Clayton 3-0
Farah Damani lost to Jordan Potts 0-3
Fahim Damani/Imran Damani beat Jordan Potts/Sam Clayton 3-0
Sale West Youth Centre against Prestbury B result 1-9 entered on 09/01/05
Callum Oldfield lost to Richard Atkinson 0-3
David Winstanley lost to Rob Richards 0-3
Woodroe Gauld beat Graham Jones 3-2
David Winstanley lost to Richard Atkinson 0-3
Callum Oldfield lost to Graham Jones 0-3
Woodroe Gauld lost to Rob Richards 1-3
David Winstanley lost to Graham Jones 0-3
Woodroe Gauld lost to Richard Atkinson 1-3
Callum Oldfield lost to Rob Richards 1-3
Callum Oldfield/Woodroe Gauld lost to Richard Atkinson/Graham Jones 1-3
Hale Barns D against Park Valley B result 6-4 entered on 07/03/05
Dorita Jones beat Ian Pennington 3-0
Pat Finn lost to Neil Pennington 0-3
Dave Erskine beat Dominic Norris 3-1
Pat Finn lost to Ian Pennington 0-3
Dorita Jones beat Dominic Norris 3-0
Dave Erskine lost to Neil Pennington 1-3
Pat Finn beat Dominic Norris 3-2
Dave Erskine lost to Ian Pennington 1-3
Dorita Jones beat Neil Pennington 3-2
Dave Erskine/Dorita Jones beat Dominic Norris/Ian Pennington 3-0
Bramhall Park D against Lindow C result 10-0 entered on 09/01/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Poynton D against Poynton C result 3-7 entered on 09/01/05
Sam Clayton beat Daniel Bailey 3-1
Ian Clayton beat Adam Dugdale 3-2
Robert Slifkin lost to Daniel Bailey 2-3
Ian Clayton lost to Jordan Potts 2-3
Sam Clayton lost to Adam Dugdale 1-3
Sam Clayton/Robert Slifkin lost to Adam Dugdale/Jordan Potts 0-3
Sam Clayton lost to Jordan Potts 1-3
Robert Slifkin lost to Adam Dugdale 0-3
Ian Clayton beat Daniel Bailey 3-0
Robert Slifkin lost to Jordan Potts 0-3
Poynton D against Bramhall Park D result 0-10 entered on 17/01/05
Rory Murphy lost to John Squire 0-3
Daniel Bailey lost to Frank Burd 0-3
Sam Clayton lost to Oliver Reece 1-3
Daniel Bailey lost to John Squire 0-3
Rory Murphy lost to Oliver Reece 0-3
Sam Clayton lost to Frank Burd 0-3
Daniel Bailey lost to Oliver Reece 2-3
Sam Clayton lost to John Squire 0-3
Rory Murphy lost to Frank Burd 0-3
Rory Murphy/Sam Clayton lost to John Squire/Oliver Reece 0-3
Lindow C against Hale Barns D result 0-10 entered on 13/03/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Prestbury B against Park Valley A result 6-4 entered on 12/01/05
Rob Richards lost to Liz Pennington 2-3
Tom Sinton beat Beryl Beattie 3-1
Pat Roper beat Neil Pennington 3-0
Tom Sinton lost to Liz Pennington 2-3
Rob Richards beat Neil Pennington 3-1
Pat Roper lost to Beryl Beattie 0-3
Tom Sinton beat Neil Pennington 3-1
Pat Roper lost to Liz Pennington 1-3
Rob Richards beat Beryl Beattie 3-1
Pat Roper/Tom Sinton beat Liz Pennington/Neil Pennington 3-0
Park Valley B against Sale West Youth Centre result 3-7 entered on 22/02/05
Ian Pennington lost to Callum Oldfield 1-3
Dominic Norris beat Paul Kelly 3-1
Neil Pennington lost to Woodroe Gauld 2-3
Dominic Norris lost to Callum Oldfield 0-3
Ian Pennington lost to Woodroe Gauld 0-3
Neil Pennington beat Paul Kelly 3-0
Dominic Norris lost to Woodroe Gauld 0-3
Neil Pennington lost to Callum Oldfield 2-3
Ian Pennington beat Paul Kelly 3-0
Dominic Norris/Jonathan West lost to Woodroe Gauld/Callum Oldfield 1-3
Sale West Youth Centre against Lindow C result 10-0 entered on 13/03/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Ilford against Prestbury B result 7-3 entered on 15/04/05
Graham Jackson beat Rob Richards 3-0
Paul Harrison lost to Brian Durrant 0-3
John Hutchinson beat Pat Roper 3-0
Paul Harrison lost to Rob Richards 0-3
Graham Jackson beat Pat Roper 3-0
John Hutchinson beat Brian Durrant 3-0
Paul Harrison lost to Pat Roper 1-3
John Hutchinson beat Rob Richards 3-0
Graham Jackson beat Brian Durrant 3-1
Graham Jackson/John Hutchinson beat Brian Durrant/Rob Richards 3-0
Hale Barns D against Poynton D result 8-2 entered on 30/01/05
Graham Wilkins beat Ian Clayton 3-0
Pat Finn lost to Rory Murphy 0-3
Dave Wright beat Sam Clayton 3-0
Pat Finn beat Ian Clayton 3-0
Graham Wilkins beat Sam Clayton 3-0
Dave Wright beat Rory Murphy 3-1
Pat Finn lost to Sam Clayton 1-3
Dave Wright beat Ian Clayton 3-0
Graham Wilkins beat Rory Murphy 3-0
Dave Wright/Pat Finn beat Rory Murphy/Sam Clayton 3-0
Park Valley A against Park Valley B result 5-5 entered on 03/02/05
Liz Pennington beat Dominic Norris 3-0
Beryl Beattie lost to Neil Pennington 1-3
John Butler beat Dominic Norris 3-1
Beryl Beattie beat Ian Pennington 3-0
Liz Pennington beat Neil Pennington 3-0
Beryl Beattie/John Butler lost to Neil Pennington/Dominic Norris 2-3
Liz Pennington lost to Ian Pennington 0-3
John Butler lost to Neil Pennington 0-3
Beryl Beattie beat Dominic Norris 3-0
John Butler lost to Ian Pennington 0-3
Poynton C against Bramhall Park D result 5-5 entered on 30/04/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Bramhall Park D against Hale Barns D result 7-3 entered on 03/02/05
Frank Burd beat Pat Finn 3-0
Oliver Reece lost to Dave Wright 2-3
John Squire w/o
Oliver Reece beat Pat Finn 3-0
Frank Burd w/o
John Squire lost to Dave Wright 1-3
Oliver Reece w/o
John Squire beat Pat Finn 3-0
Frank Burd beat Dave Wright 3-1
John Squire/Oliver Reece lost to Dave Wright/Pat Finn 1-3
Poynton D against Sale West Youth Centre result 10-0 entered on 04/05/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Lindow C against Park Valley A result 0-10 entered on 03/02/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Park Valley B against Ilford result 2-8 entered on 13/02/05
Neil Pennington lost to Graham Jackson 2-3
John Hutchinson w/o
Ian Pennington beat Peter Tonkin 3-1
Graham Jackson w/o
Neil Pennington beat Peter Tonkin 3-1
Ian Pennington lost to John Hutchinson 0-3
Peter Tonkin w/o
Ian Pennington lost to Graham Jackson 0-3
Neil Pennington lost to John Hutchinson 0-3
Neil Pennington/Ian Pennington lost to John Hutchinson/Graham Jackson 0-3
Ilford against Lindow C result 5-5 entered on 13/05/05
John Hutchinson beat Anne Clayton 3-0
Paul Harrison beat Colin Jefferis 3-0
Liam O'Doherty w/o
Paul Harrison lost to Anne Clayton 2-3
John Hutchinson beat Liam O'Doherty 3-0
Colin Jefferis w/o
Paul Harrison beat Liam O'Doherty 3-2
Anne Clayton w/o
John Hutchinson beat Colin Jefferis 3-0
John Hutchinson/Paul Harrison lost to Anne Clayton/Colin Jefferis 2-3
Park Valley A against Poynton D result 7-3 entered on 01/04/05
Liz Pennington beat Sam Clayton 3-0
Beryl Beattie lost to Jordan Potts 2-3
John Butler beat Ian Clayton 3-2
Beryl Beattie beat Sam Clayton 3-0
Liz Pennington beat Ian Clayton 3-0
John Butler lost to Jordan Potts 0-3
Beryl Beattie beat Ian Clayton 3-1
John Butler beat Sam Clayton 3-0
Liz Pennington lost to Jordan Potts 2-3
Liz Pennington/John Butler beat Sam Clayton/Jordan Potts 3-1
Sale West Youth Centre against Bramhall Park D result 5-5 entered on 22/02/05
Woodroe Gauld beat Oliver Reece 3-1
Kyle Bamford lost to John Squire 0-3
Callum Oldfield w/o
Kyle Bamford lost to Oliver Reece 0-3
Woodroe Gauld w/o
Callum Oldfield lost to John Squire 1-3
Kyle Bamford w/o
Callum Oldfield beat Oliver Reece 3-0
Woodroe Gauld lost to John Squire 1-3
Woodroe Gauld/Callum Oldfield lost to John Squire/Oliver Reece 2-3
Poynton C against Hale Barns D result 8-2 entered on 17/02/05
Adam Dugdale beat Dave Wright 3-2
John Potts beat Dorita Jones 3-0
Jordan Potts beat Dave Erskine 3-0
John Potts beat Dave Wright 3-0
Adam Dugdale beat Dave Erskine 3-2
Jordan Potts beat Dorita Jones 3-1
John Potts beat Dave Erskine 3-0
Jordan Potts lost to Dave Wright 1-3
Adam Dugdale lost to Dorita Jones 0-3
Adam Dugdale/John Potts beat Dave Wright/Dorita Jones 3-1
Prestbury B against Poynton C result 7-3 entered on 27/02/05
Brian Durrant beat Adam Dugdale 3-0
Richard Atkinson lost to John Potts 0-3
Graham Jones beat Jordan Potts 3-0
Richard Atkinson beat Adam Dugdale 3-2
Brian Durrant beat Jordan Potts 3-0
Graham Jones lost to John Potts 0-3
Richard Atkinson beat Jordan Potts 3-0
Graham Jones beat Adam Dugdale 3-0
Brian Durrant lost to John Potts 0-3
Brian Durrant/Graham Jones beat Adam Dugdale/John Potts 3-1
Hale Barns D against Sale West Youth Centre result 6-4 entered on 27/02/05
Dorita Jones beat Paul Kelly 3-0
Pat Finn lost to Callum Oldfield 0-3
Dave Erskine beat Woodroe Gauld 3-0
Pat Finn beat Paul Kelly 3-0
Dorita Jones beat Woodroe Gauld 3-0
Dave Erskine lost to Callum Oldfield 1-3
Pat Finn lost to Woodroe Gauld 1-3
Dave Erskine beat Paul Kelly 3-0
Dorita Jones beat Callum Oldfield 3-2
Dave Erskine/Dorita Jones lost to Callum Oldfield/Woodroe Gauld 2-3
Bramhall Park D against Park Valley A result 3-7 entered on 27/02/05
John Squire lost to Liz Pennington 1-3
Margaret Jones lost to Beryl Beattie 1-3
Oliver Reece lost to John Butler 2-3
Margaret Jones lost to Liz Pennington 1-3
John Squire beat John Butler 3-0
Oliver Reece lost to Beryl Beattie 0-3
Margaret Jones lost to John Butler 0-3
Oliver Reece lost to Liz Pennington 1-3
John Squire beat Beryl Beattie 3-1
John Squire/Oliver Reece beat Beryl Beattie/John Butler 3-0
Poynton D against Ilford result 0-10 entered on 27/02/05
Sam Clayton lost to Rick Mountney 0-3
Robert Slifkin lost to Graham Jackson 0-3
Rory Murphy lost to Peter Tonkin 0-3
Robert Slifkin lost to Rick Mountney 1-3
Sam Clayton lost to Peter Tonkin 1-3
Rory Murphy lost to Graham Jackson 1-3
Robert Slifkin lost to Peter Tonkin 0-3
Rory Murphy lost to Rick Mountney 0-3
Sam Clayton lost to Graham Jackson 0-3
Sam Clayton/Rory Murphy lost to Graham Jackson/Peter Tonkin 1-3
Ilford against Bramhall Park D result 10-0 entered on 10/03/05
John Hutchinson beat John Squire 3-0
Rick Mountney beat Frank Burd 3-2
Graham Jackson beat Oliver Reece 3-0
Rick Mountney beat John Squire 3-0
John Hutchinson beat Oliver Reece 3-0
Graham Jackson beat Frank Burd 3-2
Rick Mountney beat Oliver Reece 3-0
Graham Jackson beat John Squire 3-0
John Hutchinson beat Frank Burd 3-2
John Hutchinson/Rick Mountney beat John Squire/Oliver Reece 3-0
Park Valley A against Hale Barns D result 5-5 entered on 30/04/05
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
w/o
/ w/o
Prestbury B against Park Valley B result 7-3 entered on 10/03/05
Rob Richards beat Ian Pennington 3-1
Pat Roper lost to Neil Pennington 2-3
Graham Jones beat Dominic Norris 3-0
Pat Roper beat Ian Pennington 3-0
Rob Richards beat Dominic Norris 3-0
Graham Jones lost to Neil Pennington 1-3
Pat Roper beat Dominic Norris 3-0
Graham Jones lost to Ian Pennington 1-3
Rob Richards beat Neil Pennington 3-1
Rob Richards/Graham Jones beat Neil Pennington/Ian Pennington 3-1
Poynton C against Sale West Youth Centre result 8-2 entered on 06/05/05
Brian Hudson beat Woodroe Gauld 3-2
Adam Dugdale lost to Callum Oldfield 1-3
John Potts beat Paul Kelly 3-0
Adam Dugdale lost to Woodroe Gauld 0-3
Brian Hudson beat Paul Kelly 3-0
John Potts beat Callum Oldfield 3-0
Adam Dugdale beat Paul Kelly 3-0
John Potts beat Woodroe Gauld 3-0
Brian Hudson beat Callum Oldfield 3-0
Brian Hudson/John Potts beat Callum Oldfield/Woodroe Gauld 3-0
Sale West Youth Centre against Park Valley A result 5-5 entered on 04/04/05
Woodroe Gauld lost to Beryl Beattie 0-3
Callum Oldfield beat Liz Pennington 3-1
Paul Kelly lost to Neil Pennington 0-3
Callum Oldfield beat Beryl Beattie 3-1
Woodroe Gauld beat Neil Pennington 3-2
Paul Kelly lost to Liz Pennington 1-3
Callum Oldfield beat Neil Pennington 3-0
Paul Kelly lost to Beryl Beattie 0-3
Woodroe Gauld lost to Liz Pennington 1-3
Woodroe Gauld/Callum Oldfield beat Liz Pennington/Beryl Beattie 3-2
Hale Barns D against Ilford result 0-10 entered on 15/04/05
Pat Finn lost to Graham Jackson 0-3
Tariq Chalabi lost to John Hutchinson 0-3
Dorita Jones lost to Rick Mountney 2-3
Tariq Chalabi lost to Graham Jackson 0-3
Pat Finn lost to Rick Mountney 0-3
Dorita Jones lost to John Hutchinson 0-3
Tariq Chalabi lost to Rick Mountney 0-3
Dorita Jones lost to Graham Jackson 0-3
Pat Finn lost to John Hutchinson 0-3
Pat Finn/Dorita Jones lost to John Hutchinson/Graham Jackson 1-3
Lindow C against Prestbury B result 0-10 entered on 23/03/05
Liam O'Doherty lost to Pat Roper 0-3
Anne Clayton lost to Rob Richards 1-3
Colin Jefferis lost to Pat Roper 0-3
Liam O'Doherty lost to Brian Durrant 0-3
Anne Clayton lost to Pat Roper 2-3
Liam O'Doherty lost to Rob Richards 0-3
Colin Jefferis lost to Brian Durrant 0-3
Colin Jefferis/Anne Clayton lost to Brian Durrant/Rob Richards 0-3
Colin Jefferis lost to Rob Richards 2-3
Anne Clayton lost to Brian Durrant 1-3
Park Valley B against Poynton C result 0-10 entered on 07/03/05
Dominic Norris lost to Brian Hudson 0-3
Ian Pennington lost to John Potts 0-3
Dominic Norris/Jonathan West lost to John Potts/Adam Dugdale 0-3
Ian Pennington lost to Brian Hudson 0-3
Jonathan West lost to John Potts 0-3
Dominic Norris lost to Adam Dugdale 0-3
Jonathan West lost to Brian Hudson 0-3
Ian Pennington lost to Adam Dugdale 2-3
Dominic Norris lost to John Potts 0-3
Jonathan West lost to Adam Dugdale 0-3
Ilford against Sale West Youth Centre result 8-2 entered on 01/04/05
John Hutchinson beat Kyle Bamford 3-0
Peter Tonkin lost to Callum Oldfield 0-3
Graham Jackson beat Woodroe Gauld 3-1
Peter Tonkin beat Kyle Bamford 3-2
John Hutchinson beat Woodroe Gauld 3-1
Graham Jackson beat Callum Oldfield 3-1
Peter Tonkin lost to Woodroe Gauld 0-3
Graham Jackson beat Kyle Bamford 3-0
John Hutchinson beat Callum Oldfield 3-0
John Hutchinson/Peter Tonkin beat Callum Oldfield/Woodroe Gauld 3-0
Poynton C against Park Valley A result 8-2 entered on 04/05/05
Brian Hudson beat Liz Pennington 3-0
Adam Dugdale lost to Beryl Beattie 0-3
John Potts beat John Butler 3-0
Adam Dugdale lost to Liz Pennington 1-3
Brian Hudson beat John Butler 3-0
John Potts beat Beryl Beattie 3-0
Adam Dugdale beat John Butler 3-1
John Potts beat Liz Pennington 3-0
Brian Hudson beat Beryl Beattie 3-0
Brian Hudson/John Potts beat Beryl Beattie/Liz Pennington 3-0
Park Valley B against Lindow C result 4-6 entered on 02/04/05
Ian Pennington lost to Colin Jefferis 0-3
Dominic Norris lost to Anne Clayton 1-3
Neil Pennington w/o
Dominic Norris lost to Colin Jefferis 1-3
Ian Pennington w/o
Neil Pennington beat Anne Clayton 3-2
Dominic Norris w/o
Neil Pennington lost to Colin Jefferis 1-3
Ian Pennington lost to Anne Clayton 0-3
Ian Pennington/Anne Clayton lost to Anne Clayton/Colin Jefferis 0-3
Prestbury B against Poynton D result 8-2 entered on 01/04/05
Rob Richards lost to Jordan Potts 0-3
Richard Atkinson/Graham Jones beat Jordan Potts/Sam Clayton 3-1
Rob Richards beat Sam Clayton 3-1
Graham Jones lost to Jordan Potts 0-3
Richard Atkinson beat Ian Clayton 3-0
Graham Jones beat Sam Clayton 3-0
Rob Richards beat Ian Clayton 3-1
Richard Atkinson beat Jordan Potts 3-0
Graham Jones beat Ian Clayton 3-0
Richard Atkinson beat Sam Clayton 3-0
Park Valley A against Ilford result 7-3 entered on 10/04/05
Beryl Beattie beat Rick Mountney 3-1
Neil Pennington lost to John Hutchinson 0-3
Liz Pennington beat Peter Tonkin 3-0
Neil Pennington beat Rick Mountney 3-2
Beryl Beattie beat Peter Tonkin 3-1
Liz Pennington lost to John Hutchinson 2-3
Neil Pennington beat Peter Tonkin 3-0
Liz Pennington beat Rick Mountney 3-0
Beryl Beattie lost to John Hutchinson 0-3
Beryl Beattie/Liz Pennington beat John Hutchinson/Rick Mountney 3-2
Bramhall Park D against Prestbury B result 2-8 entered on 09/05/05
John Squire lost to Rob Richards 1-3
Oliver Reece lost to Brian Durrant 0-3
Frank Burd lost to Richard Atkinson 2-3
Oliver Reece lost to Rob Richards 0-3
John Squire lost to Richard Atkinson 0-3
Frank Burd beat Brian Durrant 3-2
Oliver Reece lost to Richard Atkinson 1-3
Frank Burd beat Rob Richards 3-1
John Squire lost to Brian Durrant 0-3
John Squire/Oliver Reece lost to / 1-3
Poynton D against Park Valley B result 1-9 entered on 10/04/05
Sam Clayton lost to Neil Pennington 2-3
Ian Clayton lost to Ian Pennington 0-3
Rory Murphy beat Dominic Norris 3-0
Ian Clayton lost to Neil Pennington 1-3
Sam Clayton lost to Dominic Norris 0-3
Rory Murphy lost to Ian Pennington 0-3
Ian Clayton lost to Dominic Norris 0-3
Rory Murphy lost to Neil Pennington 1-3
Sam Clayton lost to Ian Pennington 0-3
Rory Murphy/Sam Clayton lost to Neil Pennington/Dominic Norris 0-3
Lindow C against Poynton C result 1-9 entered on 15/04/05
Colin Jefferis lost to John Potts 0-3
Anne Clayton lost to Brian Hudson 0-3
Jordan Potts w/o
Anne Clayton lost to John Potts 0-3
Colin Jefferis beat Jordan Potts 3-1
Brian Hudson w/o
Anne Clayton lost to Jordan Potts 0-3
John Potts w/o
Colin Jefferis lost to Brian Hudson 0-3
Colin Jefferis/Anne Clayton lost to John Potts/Brian Hudson 0-3
Back to Division Table
|